Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Chefo77 - майстор
Егааати вдигането ... :D
Дано приемат рекламацията! Успех!
нед юни 14, 2020 6:01 pmChefo77 написа:
Егааати вдигането ... :D
Дано приемат рекламацията! Успех!
Бе била е яко ''свалена'' ама има още вода да изтече, дорде разбере кое прави разликата, па нека е за ползване веднъж месечно, шес пъти в годината. На седмия ше тегли една и ши са усети, чи псува по правилно.
нед юни 14, 2020 7:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед юни 14, 2020 6:01 pmChefo77 написа:
Егааати вдигането ... :D
Дано приемат рекламацията! Успех!
Бе била е яко ''свалена'' ама има още вода да изтече, дорде разбере кое прави разликата, па нека е за ползване веднъж месечно, шес пъти в годината. На седмия ше тегли една и ши са усети, чи псува по правилно.
Аз знам пе..иш че косачката нямаше да е най- доброто нещо на света обаче въпроса ми беше друг и хората отговориха нормално па ти като много знаеш защо не прати един линк на някоя където става ?
пон юни 15, 2020 2:54 ammitaror написа:
Аз знам пе..иш че косачката нямаше да е най- доброто нещо на света обаче въпроса ми беше друг и хората отговориха нормално па ти като много знаеш защо не прати един линк на някоя където става ?
Примерно
ср апр 29, 2020 7:00 pmkr1100 написа:
скоро ще събуждам от дълга дрямка дъртата 125R-2008г
Нещо на Щил ако си харесаш пак ше е тъй. Може да прочетеш и натам.
Ръмжиш нещо, ма има време и да побеляваш.
Показателно за качеството на мотора е препоръчанато съотношение на горивната смес. Да обсъждаме качество на елементи и като цяло няма смисъл, както няма да го правим на въпрос и дали ще я имаш хайнерката след 12 години. Това само срещу сто и няколко лева отгоре, при нормална цена. Що ли са я свалили, че и на теб са падна?
пон юни 15, 2020 7:07 amТрифон П.Трифонов написа:
пон юни 15, 2020 2:54 ammitaror написа:
Аз знам пе..иш че косачката нямаше да е най- доброто нещо на света обаче въпроса ми беше друг и хората отговориха нормално па ти като много знаеш защо не прати един линк на някоя където става ?
Примерно
ср апр 29, 2020 7:00 pmkr1100 написа:
скоро ще събуждам от дълга дрямка дъртата 125R-2008г
Нещо на Щил ако си харесаш пак ше е тъй. Може да прочетеш и натам.
Ръмжиш нещо, ма има време и да побеляваш.
Показателно за качеството на мотора е препоръчанато съотношение на горивната смес. Да обсъждаме качество на елементи и като цяло няма смисъл, както няма да го правим на въпрос и дали ще я имаш хайнерката след 12 години. Това само срещу сто и няколко лева отгоре, при нормална цена. Що ли са я свалили, че и на теб са падна?
Свалиха я понеже имам карта с намалeния кривата тръба за вала се е изкривила понеже някой я е изкривил при пренос, доставки и аз незнам как проблем с двигателя не забелязах да има та така се падна.
пон юни 15, 2020 9:37 pmmitaror написа:
Свалиха я понеже имам карта с намалeния кривата тръба за вала се е изкривила понеже някой я е изкривил при пренос, доставки и аз незнам как проблем с двигателя не забелязах да има та така се падна.
Айде сега...!!!
При доставка, косата е била в кутия, за която ти нищо не каза. Още при приемането от куриера щеше да забележиш. Проблем с двигателя? Е как не забеляза, след като веднъж рече, че не си палил? Визуално?
Още веднъж се убеждавам, че този магазин...
Свалили са я заради тебе???!!!
Ще ти върнат парите. Ще почакаш малко, та дано през това време помислиш добре.
пон юни 15, 2020 11:32 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон юни 15, 2020 9:37 pmmitaror написа:
Свалиха я понеже имам карта с намалeния кривата тръба за вала се е изкривила понеже някой я е изкривил при пренос, доставки и аз незнам как проблем с двигателя не забелязах да има та така се падна.
Айде сега...!!!
При доставка, косата е била в кутия, за която ти нищо не каза. Още при приемането от куриера щеше да забележиш. Проблем с двигателя? Е как не забеляза, след като веднъж рече, че не си палил? Визуално?
Още веднъж се убеждавам, че този магазин...
Свалили са я заради тебе???!!!
Ще ти върнат парите. Ще почакаш малко, та дано през това време помислиш добре.
Аз съм пазарувал много неща от там от телевизори последен модел до коса стигнах според мен някой е изкривил тръбата kато е затварял вратата на буса . Hе е много. Hа пръв поглед не забелязах понеже въобще не си и помислих че някой левак би изкривил метална тръба която се беше доста здрава и напрово по картона си личи как е леко прерязян долу в основата на тръбата където е тази част ,която служи за завиване на дисковете(която също е подкривена ) и аз за това питах дали става да върши работа с леко изкривена обаче други колегu и ти където само ме разпитваш и водиш разследване все едно си ми бачанак отговориха, че не става има вътре вал и аз както предполагах', че най-вероятно ще работи ,но ще тресе зверски и че може да стане и по-голяма беля днес си я взеха с куриер .Имам чувството, че и ти искаш да пазаруваш от там с тези въпроси
Chefo77 - майстор
Може и така да е тръгнала от склада, понякога пускат стоки, за които "пропускат" да отбележат, че са разопаковани :wink:
Стискам ти палци да признаят рекламацията, като нищо могат да те бутнат в графата "Да си гледал" :(
вт юни 16, 2020 3:20 ammitaror написа:
Няма да имаш проблем с рекламацията. В това отношение са коректни.
Забравил си, че аз се напазарувах от там. Дробилка Хайнер. С пускането мотора почна да пука, замириса и след не повече от минута спря. 2 киловата, която без проблем си занесох на ръка у дома. Имам регистрация в сайта.
Тогава си казах, че евтинджоси ще купувам само за еднократна употреба- нещо което няма да ми се налага да върша в бъдеще. Само така е оправдана такава покупка. Ако има опция Под наем, още по евтино и с истинска техника.
Жив и здрав и да си косиш без ядове с кот си избереш!
За косачката ми пратиха ваучер ,с който трябвало да се направи дискаунт, за да се приспадне сумата за косачката чиято цена вече не е намалена и да ми я изпратят същата да платя само транспорта хахахаха общо взето ме натовариха 10 дена вече с тази дефектирала косачка и накрая ми връщат парите понеже ми писна на уя къде се казва да се занимавам с тях .Tелефонистките нямат представа какво работят дават подвеждаща информация казват ще ви звъннем после минава една камара време чакат с цел да навъртиш минути към тях да говориш.Та моя съвет ако някой е в такава ситуация къде бях аз ,да им тегли една майна и да си взема парите обратно много чакане и хора където не знаят какво правят и говорят ще трябва да се занимават иначе.

Тема "Проблем с чисто нова Бензинова моторна коса." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: