Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
:lol: :lol: :lol: Трофи ,не е за тебе! Ти май си виждал моята DIY - кутията с клапаните?
вт юли 07, 2020 8:18 pmAndri01 написа:
:lol: :lol: :lol: Трофи ,не е за тебе! Ти май си виждал моята DIY - кутията с клапаните?
Андри, аз никога не си кривя душата, както и никога не чакам някой да залитне, че да си излея. Нямам нужда от такива низости.
Факт е, че хора ползват такива клапани. За това стана реч.
Virtex - майстор
вт юли 07, 2020 8:44 pmТрифон П.Трифонов написа:
Факт е, че хора ползват такива клапани. За това стана реч.
Факт е, че трябва да се внимава с такива клапани.

И не е нужно да влизаш 'остро' в темата ако се чувстваш засегнат. Както и не трябва да се чувстваш длъжен да отговаряш на това съобщение с фамилиарничене от типа "добре шефе", а да се съобразиш с думите си:
вт юли 07, 2020 7:14 pmТрифон П.Трифонов написа:
Аз просто зная малко за електричеството.
Може и да правиш опити за сарказъм, но в този случай си уцелил много точно реалността. Специалност за теми, където може да има кофти случка ( като вода с 220V ), трябва да се вземат съвсем сериозно, колкото и да се правиш на интересен.
Виртекс, щипнах та като потребител. Модератора винаги е прав. Имаш право да подхождаш предпазливо, в непознати води.
Колкото и да съм безинтересен, по темата съм, като дори си позволих да обясня и подкрепя колко и кога е опасен "тока". Признавам- погрешно беше, не е за всеки.
Макар, че за мен е като "стой та гледай", купих си готови изделия, щото не ми се занимава- мързелив съм. И не съм засегнат, да знайш!
Virtex - майстор
вт юли 07, 2020 9:46 pmТрифон П.Трифонов написа:
Виртекс, щипнах та като потребител. Модератора винаги е прав. Имаш право да подхождаш предпазливо, в непознати води.
Нищо освен егото си не си щипнал :-D Както написах - не се чувствай длъжен да отговаряш, но не се сдържа. Илюзиите ти, че правиш 'контра' за тема, която може да доведе до сериозни последствия показва какво дъно си достигнал. Макар, че се опитваш да отговаряш и да се правиш на интересен след като са те поставили на място отново говори достатъчно.

Хидразин достатъчно добре се погрижи за теб, друго няма какво да се каже за твоето знание по темата.

Тема "Електромагнитен клапан от пералня за капково напояване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: