• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Така някъде около 29,30 декември 2020 си взех манго не съм чак толкова голям градинар все още се уча и гледах как да засея мангото бях прочел че първо трябва да го сложа във мокра салфетки за да се стимулира и корена да порасне по бързо направих го пишеше че трябва да го оставя на тъмно или светло топло място аз го сложих във тъмно място във един шкаф след това пишеше че трябва да изчакам една седмица за да порасне корена поне 2 см и след това да го засея изчаках една седмица но не беше точно 2 см оставих го за още една и стана 2см но си казах дай ще го оставя за още една всеки ден го гледах колко е пораснало сменях му водата и на 15.01.2021 корена стана около 5,6 см също стъблото започна да расте и то стана около 4 см и днес на 16.01.2021 го засях във саксия със торфен субстрат и му сложиш едно нарязано шише за да стане парников ефект така съм чел ако не е така ми кажете сега щом съм го засял колко пъти трябва да го поливам през колко дни знам че ако искам да го преместя във по голяма саксия ще трябва да го направя пролетта приемам всякакви мнения .
LazarGanev - "Велик майстор"
Баси, прочетох го на един дъх цялото изречение!
Andri01 - майстор
Голямо манго ще да е било - 5 реда, без нито една запетайка :? . Браво,дано излезе нещо . :partyman:
ky-kyy - майстор
На моя монитор, са 9 реда. В интерес на истината, има две запетайки, обаче неправилно употребени. Би трябвало да постави тире. Обаче не мога да отрека, че е започнал с главна буква и е завършил с точка. :lol:
Sandman - специалист
Важното е, че има вече две теми, някой ако е пропуснал изречението случайно. :-D
shotik - майстор
Вече писах в друга тема , че това се случва и при мен , забавя се прехвърлянето на отговор или написано или новата тема я няма и се принуждавам да пиша на ново , при което излизат съобщения ,че има отговор преди мен, а то е написаното от мен.
Админа да си провери и оправи форума.
Sandman - специалист
съб яну 16, 2021 5:41 pmshotik написа:
Вече писах в друга тема , че това се случва и при мен ...
Да, нещо от сървъра е най-вероятно.
Забелязал съм, че има голям лаг след бутона "Прати", който ако не изчакаш а нацъкаш пак и пак....и те ти найсе теми :)
Andri01 - майстор
Да,това се случва и е добре да се оправи. Темите обаче са пуснати в различни раздели-градина и в кошчето?! Но пък липсата на елементарни знания по българска граматика, не е по вина на форума !!
gnt69 - майстор
Аз не разбрах мангото женско ли е или мъжко манго. :partyman:
kr1100 - майстор
съб яну 16, 2021 5:53 pmAndri01 написа:
...Но пък липсата на елементарни знания по българска граматика, не е по вина на форума !!
:-D Е все пак има някоя запетайка, започва късото изречение с главна буква , накрая има даже точка.

С новото онлайн обучени тези и неща няма да ги има - нататъка отива. Без главна буква в началото ,запетайки и т..
  • 1
  • 2

Тема "Темата е за градинарството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: