Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nautilus33 - майстор
Виждам, че хората с проблем като моя не са малко :) kr1100, под водолазно дело имаш предвид, че ги хвърляш в някой водоем, или просто ги топваш в някое корито, за да ги стреснеш и да не припарват повече? Ако сикаш може и на ЛС да отговориш, да не разлаем кучетата :axe:
imegogo - специалист
гледайте по-полжително,като има котки няма мишки и плъхове,а те са по голяма напаст
swissmad1 - специалист
пон мар 22, 2021 8:59 pmimegogo написа:
гледайте по-полжително,като има котки няма мишки и плъхове,а те са по голяма напаст
Котките да закачат плъхове. А плъховете и мишките може и с отрова да се отървем от тях докато котките са отрова не е ,,хуманно". Нямам нищо против котките дори синът ми в апартамента си гледа котка ,но като иска котка си я гледа В ТЯХ а не у нас и не ходи в комшията му.
Antonii - майстор
Оправете си оградата и няма да имате проблем с котките.
Който не му се нравят котките и всякакви живи твари, да си живее в апартамента, там няма да има проблеми с тях.
Някога Китайците имали проблеми с врабците и ги изтребили, на следващата година умрели от глад.
И тук е нещо подобно.
Andri01 - майстор
Оградата няма да спре котките,може да спре само куче. Най-доброто решение е куче,но е въпрос на гледна точка.
Не знам как е с дърти котки, ама мене ма е хапал няколко пъти, както и не прощаваше на кокошки- доказано е праснал една от моите, както и на двама съседи, но....
https://photos.app.goo.gl/dbGT1cJofkFuBSx99
Сега се прави, че у нас няма курник, хахааааа.
Котка в двора не съм мяркал де.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на вт мар 23, 2021 4:20 pm, променено общо 1 път.
pepi3196 - специалист
вт мар 23, 2021 1:56 pmAntonii написа:
Оправете си оградата и няма да имате проблем с котките.
Който не му се нравят котките и всякакви живи твари, да си живее в апартамента, там няма да има проблеми с тях.
Някога Китайците имали проблеми с врабците и ги изтребили, на следващата година умрели от глад.
И тук е нещо подобно.
И колко метра трябва да е висока тази ограда?
Аз за един приятел питам😆
вт мар 23, 2021 4:20 pmpepi3196 написа:
И колко метра трябва да е висока тази ограда?
Аз за един приятел питам😆
Доказано над 3. Спасявал съм ЖК с вътрешен двор от мъжки котарак с големи зъби. Два дни никакво спане. Ухапа ме през кевларени ръкавици докато го измъквах иззад външно тяло на климатик. Котка се лови за опашката, след като ѝ се обезопасят зъбите.
kr1100 - майстор
вт мар 23, 2021 1:56 pmAntonii написа:
Оправете си оградата и няма да имате проблем с котките.
По оградата няма дупки - мрежа е някъде 3,5 см #. Котките се катерят спокойно по мрежата.
Който има котки да си ги държи в двора, ако иска и на каишка. Ако не се навре в хуманния капан - MOD-а моментално проблема.

Тема "Проблем със съседски котки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: