Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
вт мар 23, 2021 4:28 pmkr1100 написа:
вт мар 23, 2021 1:56 pmAntonii написа:
Оправете си оградата и няма да имате проблем с котките.
По оградата няма дупки - мрежа е някъде 3,5 см #. Котките се катерят спокойно по мрежата.
Който има котки да си ги държи в двора, ако иска и на каишка. Ако не се навре в хуманния капан - MOD-а моментално проблема.
П.П.Трифоне много нехуманно постъпваш - за опашката .
вт мар 23, 2021 4:30 pmkr1100 написа:
П.П.Трифоне много нехуманно постъпваш - за опашката .
Когато съм с работните дрехи съм "обществена личност" и нямам друг избор да спася трудещите се, а и да не бъда повече хапан, освен ако не взема пример полицай Хъкъловотобери.
Antonii - майстор
Не е до височина, принципно за една добре конструирана ограда и 2 метра са достатъчни, ако е зидана например.
Иначе електро пастир, бодлива тел и др. подобни също помагат.
Тези височини от по 3 метра и нагоре са пригодни за местата за лишаване от свобода.
ky-kyy - майстор
Проблема не е в котаците и кучовците, а в старите моми и в дъртите педали, които ги събират и хранят! Трябва те да се изчистят!! Точка!!!
pepi3196 - специалист
вт мар 23, 2021 7:18 pmky-kyy написа:
Проблема не е в котаците и кучовците, а в старите моми и в дъртите педали, които ги събират и хранят! Трябва те да се изчистят!! Точка!!!
Точно в десятката😀
вт мар 23, 2021 7:25 pmpepi3196 написа:
вт мар 23, 2021 7:18 pmky-kyy написа:
Проблема не е в котаците и кучовците, а в старите моми и в дъртите педали, които ги събират и хранят! Трябва те да се изчистят!! Точка!!!
Точно в десятката😀
пет мар 19, 2021 10:34 pmcenko13 написа:
пет мар 19, 2021 1:48 pmТрифон П.Трифонов написа:
Проблемът не е с котките.
А с какво е?
Ама вий сти жистоки бре.
Значииии, който има куче, не е.......стара мома.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на вт мар 23, 2021 7:51 pm, променено общо 1 път.
gnt69 - майстор
Кученцата помагат. :partyman:
bigdragon - майстор
вт мар 23, 2021 7:25 pmpepi3196 написа:
вт мар 23, 2021 7:18 pmky-kyy написа:
Проблема не е в котаците и кучовците, а в старите моми и в дъртите педали, които ги събират и хранят! Трябва те да се изчистят!! Точка!!!
Точно в десятката😀
Направо прилагайте "Окончателно решение"
Ванзейска конференция е съвещание на представители на министерствата и други властови структури на ...
ky-kyy - майстор
Сарказма си го запазете за себе си. Всякакви педерунгели и недоклатени дъртофели, трябва да разберат, че не може да се правиш на мастийолюбител като купуваш бракуван хляб и гранули и мяташ на котки и кучета и да си мислиш, че си голямата работа. Всяко животно, прикъткано от тия елементи пикае, сере, хапе, носи зарази и ръси паразити. Ебал съм ви и еколозите!!!!

Аз също имам кучка. Оградил съм и място, има си колибка, има си икъде да тича - в моя двор!!! Не пречи на никой, не цапа на никой. Аз си и чистя лайната, аз си и бия ваксините, аз я обезпаразитявам. Никой не у хапала, никой не е уплашила, на никой не е замърсила.
Какво ми носите от десет кладенеца вода. Всички, които си пускат мастиите по улиците, всички които хранят бездомните са педали!!!!
Ай, сиктир от дърти педерасти и неебани дъртофели.
Andri01 - майстор
Прикачен файл:
Photo0238.jpg
Ку-куу =D> :partyman:
"Спасители на плажа"

Тема "Проблем със съседски котки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: