Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте,
съсет по къща събира котки от града и си ги кара на село, съответно из двора е ужас, всички бараки и прочее миришат на котешка урина.
Дайта ми идеи за ефикасен метод за прогонване. Куче не е вариант, защото не живея постоянно там.

Гледах за някакви ултра звукови машинки, но еидн казва че работи, друг че не работи...
stefanjor - специалист
С риск да станa за резил във форума, но ще се престраша да ти предложа решение.
Познат живеещ в Англия сподели за подобен проблем и каза, че го е разрешил, като сложил в двора тигърско ако.
Котките явно усещат по миризмата, че има по- голЕма котка от тях и вече не припавали в двора.
В нета има информация за това (ако ти се чете).
А даже се продава и въпросният коткогон:
Tiger poo
Та ще бъде интересно ако пробваш дали сработва метода :cool:
чет мар 18, 2021 1:57 pmstefanjor написа:
С риск да станa за резил във форума, но ще се престраша да ти предложа решение.
Познат живеещ в Англия сподели за подобен проблем и каза, че го е разрешил, като сложил в двора тигърско ако.
Котките явно усещат по миризмата, че има по- голЕма котка от тях и вече не припавали в двора.
В нета има информация за това (ако ти се чете).
А даже се продава и въпросният коткогон:
Tiger poo
Та ще бъде интересно ако пробваш дали сработва метода :cool:
Мислех, че ще бъде по-крайно решението :D :-D
zz_stefanov - майстор
... като да сложиш тигър в двора :-D
Димитър....... - специалист
Аз решение ще ти дам,и то ефективно,ама не е никак хуманно,и после ще ме обвинят във всички земни и неземни грехове :-D
kr1100 - майстор
вземи нахрани животинките. Бива ли така да ги държиш гладни ?
Аз имам същия проблем. Ще наблюдавам темата.
Soviet_Soldier - специалист
За жалост подобни проблеми има почти навсякъде. Преди години имахме подобни съседи, възрастен мъж и жена останали почти сами, та и на тях им бе хоби да развъждат песове и котки в промишлени количества. В края на един от съседите му писна да му драскат колата и започна да ги храни въпросните котки, та лека-полека започнаха да му се доверяват, а той да ги вкарва в багажника на пасата и да ги извозва постепенно. По този начин момчето реши проблема.
Jacomo - специалист
Хващай, кастрирай и няма да мирише :D

Тема "Проблем със съседски котки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: