Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
barakuda - специалист
Здравейте,препоръчайте ми каква лампа подходяща за отглеждане на домашно растение да си търся,Благодаря!
MamaMy - майстор
За едно не си заслужава. Поне 20 за да си на сметка :weedman:
miroki - майстор
Аквастар и Гролук са най-добрата комбинация за аквариумни. Предполагам, че и за стайни. Има и по 50 см. По 20 лв е бройката, отделно тялото. И тока отделно.
към 5 лв месечно.
Последното за сметката го пиша.
нед юни 13, 2021 6:28 pmmiroki написа:
Аквастар и Гролук са най-добрата комбинация за аквариумни. Предполагам, че и за стайни....
Силванията (гролукс, Sylvania GroLux) ползвам от шести клас. В акваристиката се справя отлично, но миналогодишният ми опит, за разсад, се оказа катастрофа.
Две лампи, в комбинация с още три- обикновени, топла светлина, на 2м3, не се справиха. Растенията станаха издължени, криви и бледи. Сезона спаси баба Гана.
Все пак, да се съобразим и с изискванията на растението.
Имам си няколко, които се чувстват перфектно на сянка, докато друго полудява на слънце.
resistbody - майстор
Преди около година разбиха лаборатория за марикхуана близо до нас в едно село, сега оборудването НАП го продаваше поселдно като гледах.. те и ракиените казани продават... луда работа...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 13, 2021 11:47 pmresistbody написа:
Преди около година разбиха лаборатория за марикхуана близо до нас в едно село, сега оборудването НАП го продаваше поселдно като гледах.. те и ракиените казани продават... луда работа...
Верно ли :lol: Якооо...

Тема "лампа за стайни растения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: