• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
I.lazarov - помощник
Колко метра корда 2.4mm може да се навие на auto cut25-2
съб юли 24, 2021 9:47 pmI.lazarov написа:
Колко метра корда 2.4mm може да се навие на auto cut25-2
7-7,5 метра.
Разгеле- две конкретни мнения, едва на втора страница. Чудо!
Лазаров, имаш бутони "промени".
Ползвай го, заедно с цитат, в последното си мнение!

Ето така
съб юли 24, 2021 2:37 pmI.lazarov написа:
съб юли 24, 2021 2:29 pmvlax написа:
Трифуне,не цапай темата на човека,че ще избяга,тъкмо е добре дошъл.Ако няма какво да кажеш по въпроса,просто замълчи и пропусни.
Няма проблеми, не се карайте, свикнал съм на всичко
Влахчето яде сопи, понеже на дърти години не му увира акъла, че бой и Бой не се връща.
vlax - майстор
съб юли 24, 2021 9:45 pmТрифон П.Трифонов написа:
Влахчето започна срането, с първо мнение по темата, в което не каза нищо по темата.
Напротив,казах,че имам същата,за разлика от теб,който прави съчинения по картинка.
съб юли 24, 2021 1:56 pmvlax написа:
ПП Аз съм със същата от пролетта.
съб юли 24, 2021 2:45 pmI.lazarov написа:
Мерси, доволен ли си от покупката
Тука човека ме пита мен,а не теб.От теб не мога да взема думата.
Трифуне в пожарната нали ви дават служебно пиЩаци,що не вземеш да се гръмнеш?
I.lazarov - помощник
съб юли 24, 2021 9:59 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб юли 24, 2021 9:47 pmI.lazarov написа:
Колко метра корда 2.4mm може да се навие на auto cut25-2
7-7,5 метра.
Разгеле- две конкретни мнения, едва на втора страница. Чудо!
Лазаров, имаш бутони "промени".
Ползвай го, заедно с цитат, в последното си мнение!

Ето така
съб юли 24, 2021 2:37 pmI.lazarov написа:
съб юли 24, 2021 2:29 pmvlax написа:
Трифуне,не цапай темата на човека,че ще избяга,тъкмо е добре дошъл.Ако няма какво да кажеш по въпроса,просто замълчи и пропусни.
Няма проблеми, не се карайте, свикнал съм на всичко
Влахчето яде сопи, понеже на дърти години не му увира акъла, че бой и Бой не се връща.
Мерси....
нед юли 25, 2021 12:16 amvlax написа:
Влахче, от "имам такава", до наистина нещо смислено, по темата, има 100 оки разлика. Да беше написал нещо от опит, след като имаш!
Човека пита, ти с първо мнение отпратка към мен, да се заяждаш.
Ми кажи му колко кълчища ми навиваш поне, след като не знаеш колко побира сопичката ти!
Понеже нямам такава, като тебе, питах баба Гана и тя тъй ми рече. Едно време, с дядо Кольо навивали повече сякаш...
I.lazarov - помощник
:-D :-D :-D
нед юли 25, 2021 8:10 amТрифон П.Трифонов написа:
нед юли 25, 2021 12:16 amvlax написа:
Влахче, от "имам такава", до наистина нещо смислено, по темата, има 100 оки разлика. Да беше написал нещо от опит, след като имаш!
Човека пита, ти с първо мнение отпратка към мен, да се заяждаш.
Ми кажи му колко кълчища ми навиваш поне, след като не знаеш колко побира сопичката ти!
Понеже нямам такава, като тебе, питах баба Гана и тя тъй ми рече. Едно време, с дядо Кольо навивали повече сякаш...
I.lazarov - помощник
Я ме светнете малко по въпроса, защо предпочитат твърд вал от гъвкавия вал, при по сериозен удар с ножа при твърдия вал мисля че ще стане по голяма беля на редуктора и на шлиците отколкото при гъвкавия, нали за това е гъвкав, че да поддава при удар.....
Djack - специалист
На твърдия вал можеш да сложиш тризъб или някакъв друг диск, за мекия вал (и разглобяемия) май не препоръчваха!
I.lazarov - помощник
нед юли 25, 2021 8:56 pmDjack написа:
На твърдия вал можеш да сложиш тризъб или някакъв друг диск, за мекия вал (и разглобяемия) май не препоръчваха!
МОЙТА ФС 55,Е С ГЪВКАВ ВАЛ И СЕ ПРОДАВА С УПЪТВАНЕ И НОЖ С ДВА ЗЪБА, ТУЙ МИ е ЯСНО, че е слаба за големи ножове, но мисълта ми беше относно валовете, и за редукторите, кой вал по ще предпази от увреждане зъбчатките, съединител, двигател и т. н..
нед юли 25, 2021 9:09 pmI.lazarov написа:
... кой вал по ще предпази от увреждане зъбчатките, съединител, двигател и т. н..
Мекият винаги е по безопасен.
Нали си я купил?! Дано правилно си си направил сметката- какво купуваш, за колко и за какво.
Ползвай си я със здраве и без ядове!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Градинска техника,косачки, храсторези, озеленяване..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: