Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
I.lazarov - помощник
Привет на всички градинари.Скоро си закупих моторна косачка,, Stihl,, Fs 55, за двора около 300кв.м. Имам само трева, без дебели издънки и храсти. Мисля че ще върши работа.Очаквам отговори от хора с по дългогодишен опит относно подръжка, корда, премеждия, напътствия. Живи и здрави. :-D
vlax - майстор
Добре дошъл.
Тука има един Баш фен на марката,Т.Т. от Аксаково,който ще те светне по всички въпроси. :)
:partyman:


ПП Аз съм със същата от пролетта.
шоп - майстор
За трева защо не си купи самоходна косачка с кош?
С този уред никога няма да имаш перфектната морава
vlax - майстор
съб юли 24, 2021 1:57 pmшоп написа:
За трева защо не си купи самоходна косачка с кош?
С този уред никога няма да имаш перфектната морава
+1
:partyman:
съб юли 24, 2021 1:56 pmvlax написа:
Добре дошъл.
Тука има един Баш фен на марката,Т.Т. от Аксаково,който ще те светне по всички въпроси. :)
:partyman:


ПП Аз съм със същата от пролетта.
Ти си №1
.........в борбата със слепите кучета.
До тоя извод стигнах, след като рязко спряха оплакванията ти и ореваването на един друг раздел.
Все пак, ако нещо сляпо земе та подаде око, капанчето подарък е готово да поеме към теб.
Сега сподели премеждията си с новобранеца, че да пророним и ний по една сълза!

Ми то няма такъв карък бе! Пък и сякаш Шефа си наглежда измекярите.
съб юли 24, 2021 2:00 pmvlax написа:
+1
:partyman:
-200
vlax - майстор
Трифуне,не цапай темата на човека,че ще избяга,тъкмо е добре дошъл.Ако няма какво да кажеш по въпроса,просто замълчи и пропусни.
I.lazarov - помощник
съб юли 24, 2021 2:29 pmvlax написа:
Трифуне,не цапай темата на човека,че ще избяга,тъкмо е добре дошъл.Ако няма какво да кажеш по въпроса,просто замълчи и пропусни.
Няма проблеми, не се карайте, свикнал съм на всичко
I.lazarov - помощник
съб юли 24, 2021 1:57 pmшоп написа:
За трева защо не си купи самоходна косачка с кош?
С този уред никога няма да имаш перфектната морава
Не ми е равен двора на тераси е
I.lazarov - помощник
съб юли 24, 2021 1:56 pmvlax написа:
Добре дошъл.
Тука има един Баш фен на марката,Т.Т. от Аксаково,който ще те светне по всички въпроси. :)
:partyman:


ПП Аз съм със същата от пролетта.
Мерси, доволен ли си от покупката
съб юли 24, 2021 2:29 pmvlax написа:
Трифуне,не цапай темата на човека,че ще избяга,тъкмо е добре дошъл.Ако няма какво да кажеш по въпроса,просто замълчи и пропусни.
Влахчето започна срането, с първо мнение по темата, в което не каза нищо по темата.
съб юли 24, 2021 1:56 pmvlax написа:
Добре дошъл.
Тука има един Баш фен на марката,Т.Т. от Аксаково,който ще те светне по всички въпроси. :)
:partyman:


ПП Аз съм със същата от пролетта.
Земи са скрий някъде! Ще ти подаря и промоционален пакет тоалетна хартия, както ти купих и капанче за слепи кучета! Барем да не са излагаш (кат карпатски вълк(осран)), не за друго.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на съб юли 24, 2021 9:47 pm, променено общо 1 път.

Тема "Градинска техника,косачки, храсторези, озеленяване..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: