Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте,харесъл съм си тази Самоходна бензинова косачка Honda HRG 466 SKEP, 3.7 к.с., 46 см, мулчираща система
Дали някой има подобна ,или мнение относно косачката.
Ще се коси около 500кв.
Нямам такова чудо но, предвид "набъбналата" тема, ще си позволя да подкрепя избора.
Пише и изглежда да е Хонда, а там за качеството въпроси няма.
В два сайта я погледнах, при което разбирам, че мулчиращата система е опция- закупува се допълнително.
Все пак ,благодаря за мнението.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 03, 2022 7:47 ameriopasa написа:
Все пак ,благодаря за мнението.
Какво значи това "все пак"?
ky-kyy - майстор
нед юли 03, 2022 11:38 amn_a написа:

Какво значи това "все пак"?
-Един швепс.
- Портокал, или лимон?
-Няма смисъл.....
:lol:
Ееех, Неделя е, а древните знаят как....
Ку(а)куйо, все пак означава, че не ги карат много тия. да не се сърди Кака
Мерцедеси много- разни ширпотреби 180ки, Цет(д)ки и так дале, ма Май Баси няма- не ги карат много.
Все пак е като "къса стрела", Кака.
ky-kyy - майстор
Ей го, уж косачка, а постепенно и целенасочено, ще го докараме пак до големите цици....Все пак....
Трифон благодаря ти за мнението.
Предполагам тази ще е.
feikot - специалист
Аз съм с райдър glm 08 https://www.onlinemashini.bg/samohodna- ... lm08/53816 и съм много доволен. Кося парка, който е пред къщата ми (8-900 кв) (общината го косят един път в годината,а аз в седмицата и разликата е очевидна) и двора ми (трева около 200 кв) и проблем няма никакъв. Мощност много, едно косене ми е около 150 грама бензин. Максимум. Другата косачка, която е на вилата и се коси около 900 квадрата силно стръмен терен е МТД 46 S и с ръка на сърцето казвам, че райдъра е по-добра.
Фейк, не ги карат много и тия.

Не намерих тазгодишното, което беше преди няколко дни.
Като Фатмак-пенсионер, бих могъл да си позволя и посредствена техника, просто ей така, за експеримента, за спорта, с уточнението, че китайска кола няма да си купя.
Малко от увеличението на пенсията, още малко от повдигнатата заплата, лекичко от праси-касичката и Райдъра скокнал в багажника.

Споко, мирен де, гъбаркам те!
Ама си е така.

В момента, по новините, горещата тема е катастрофата в София, при която загинаха две момичета.
На кадрите не се вижда китайска техника за работа при бедствия, катастрофи и кризисни ситуации. Забелязвам познати, лесно разпознаваеми цветове.

Мисля, че колегата се е ориентирал много правилно в изборът си.

Тема "Бензинова косачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: