Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Още търся идеалната жена- зная, че съществува.

В твоят случай, бих купил Хондата, само ако съм сигурен, че е японска сглобка.
В същото време, залагам винаги на Сони, макар да е задължително китайско. Просто няма японски.
За профи машинките на Щил зная, че до скоро се правеха в Германия и щатите. Купувал съм само такива, въпреки, че и на хобито не мога да изхарча ресурса.
Секи знае себеси, както обичам да се изразявам културно.
Ще си прецениш сам, според джоба, сантимента, прагматичната преценка и пр.
pif4o - специалист
Хондата е правена във Франция, поне така пише, най вероятно там е сглобена, а частите.... сещаш се, в което няма нищо лошо, все пак всичко е от Китай. Но хондата губи по един важен за мен показател, няма стрничен отвор, Сега загледах и някви Тексас малко по евтини от хуск но с повече екстри, с B&S двигатели, но как ще са със сервиза.... още повече че са от емаг.
ср мар 15, 2023 11:19 pmpif4o написа:
...
Пиша тук, за да не ти "цапам" темата- гледам чувствителен си.
Също така, подразбирам, че след толкова умуване, накрая ще връхлетиш фаса на горския.
вт мар 14, 2023 1:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
....... която отговаря в най пълна степен на изискванията ми.
Хуск.
чет мар 16, 2023 9:11 ampif4o написа:
........съм се спрял и мисля че нея ще взема, а именно https://www.husqvarna.com/bg/kosachki/lc151s/...
Добър избор. Все пак, добре, че се включи Драгозов.
pif4o - специалист
Къде съм чувствителен не разбрах :)
чет мар 16, 2023 10:40 ampif4o написа:
Къде съм чувствителен не разбрах :)
Ама и ти си пазиш темата!
Но пък не ти пречи да "цапаш" другата (тази).
Да припомням ли?
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет мар 16, 2023 11:39 am, променено общо 1 път.
pif4o - специалист
Попрочетох пак за да разбера защо решихте че съм чувствителен и си мисля че по скоро вие сте се засегнал г-н Трифонов, само да кажа нямал съм въобще за цел да Ви засегна по какъвто и да е начин, Вие помогнахте с насоки, само че при мен марките станаха повече от две и реших да пусна изцяло нова тема така че да стигне до по голяма аудитория и ето че се получи особено след намесата на Драгозов. Та не търсете скрит контекст в нито едно мое изречение ;)
pif4o - специалист
чет мар 16, 2023 11:36 amТрифон П.Трифонов написа:
чет мар 16, 2023 10:40 ampif4o написа:
Къде съм чувствителен не разбрах :)
Ама и ти си пазиш темата!
Но пък не ти пречи да "цапаш" другата.
Да припомням ли?
Писали сме по едно и също време, та коя тема цапам и коя си пазя че вече съвсем не разбирам каква игра играете?
pif4o - специалист
.....тази тема е изцапана още след 3 тия пост, и после 3 страници са абсолютно извън нея, аз я върнах там от където е започнала, ако това е цапане- ок.
чет мар 16, 2023 11:38 ampif4o написа:
;)
Няма такова нещо- да съм се засегнал. Възможно е да съм се заблудил, за чувствителността.
Късмет с машината и нека работа с нея да бъде удоволствие!

пп. Каква игра бре?!!
Офф, правилно направи забележка с първият си пост, но това не ти попречи да поспамиш накрая.
Това и единствено само това имах предвид. Игра?!!!
pif4o - специалист
Понеже стана съвсем мазало кои какво разбра и не разбра :) да спрем до тука, и аз ти пожелавам всичко най добро и късмет, защото се оказа че той е по важен и от здравето, та така, жив и здрав и пак казвам по никъкъв начин не съм имал за цел нещо да те засегна или прочие. :partyman:

Тема "Бензинова косачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: