• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
kr1100 - майстор
пет апр 14, 2023 12:09 pmn_a написа:
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
Сам си го изпроси.
А каквo е станало - сигурно е изгонен от блока. Тези тенекии и дървени сандъци пропускат вода - плочата започва да таи и... аут .Това е станало.
Последна промяна от kr1100 на съб апр 15, 2023 5:54 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 15, 2023 10:47 amkr1100 написа:
пет апр 14, 2023 12:09 pmn_a написа:
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
Сам си го изпроси.
А каков е станало - сигурно е изгонен от блока. Тези тенекии и дървени сандъци пропускат вода - плочата започва да таи и... аут .Това е станало.
Брях, борец за справедливост... Рано е да го хванат в омокряне
MamaMy - майстор
И тук станало като в латино сериал. Аз още от началото на темата, с тая тъпа идея за земеделие на покрива, прогнозирах, че ще е голям фарс. Личеше си, че автора е земеделец от типа бодни пръчка пий вино. Дори и да изкара една година реколта, като си сметне труда и парите които е похарчил, веднага ще заприпка до близкия пазар да си напазарува. Виж ако реши да си гледа прасе на тази огромна тераса резултата ще е супер. На есен пържоли, наденици, бахур и бабе. Все по харни от зеленчуците неща. А прасето не иска кой знае какви грижи. Вода вече е осигурена. Трябва да го храни два пъти на ден. Ако не маха зеленчуците то и само ще се храни та даже може и да пропуска. Идилията ще е пълна :-D
пет апр 14, 2023 12:09 pmn_a написа:
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
Да, така е.
Как мислиш, дали е редно, "вчерашно" ....., расло в саксия, получило съвети, изведнъж забравя и нарежда, че и серт?!
Интересно би било ако разберем за провал. Не е невъзможен, предвид никаквият опит и въпреки зобрият старт. Просто не се е сблъсквал с подводни камъчета. По вероятно е просто да бере домати и краставици.
Мисля, в началото на темата писах, би могло да се направи дори на наклонен керемиден, стига да си креативен и с желание. Освен това, опасност с наводнения няма- всичков улуците, безопасно по водостоците.
Мога да го направя, мамка му, ама си имам нормална градинка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 15, 2023 12:07 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет апр 14, 2023 12:09 pmn_a написа:
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
Да, така е.
Как мислиш, дали е редно, "вчерашно" ....., расло в саксия, получило съвети, изведнъж забравя и нарежда, че и серт?!
Интересно би било ако разберем за провал. Не е невъзможен, предвид никаквият опит и въпреки зобрият старт. Просто не се е сблъсквал с подводни камъчета. По вероятно е просто дабере домати и краставици.
Мисля, в началото на темата писах, би могло да се направи дори на керемиден, стига да си креативен и с желание. Освен това, опасност с наводнения няма- всичков улуците, безопасно по водостоците.
Мога да го направя, мамка му, ама си имам нормална градинка.
Разбира се, че може, но не така и не той. Обещаващ сериал сметохте в канавката
Аз сега ще метна 3 семки тиквичка в компоста, че тази година само картофи поникнали
съб апр 15, 2023 12:14 pmn_a написа:
Добре де, съжалявам дето ти провалих "сеира"!
На такива сертлици, с претенции да се бият в гърдите- "Моята".....нама как да подмина.
Сега и сърдит, натрил ни носовете и няма да влиза! Много важно!

Защо в компоста? Не става ли в тарелка, кофичка?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 15, 2023 12:23 pmТрифон П.Трифонов написа:
Защо в компоста? Не става ли в тарелка, кофичка?
Защо в тарелка, в кофичка? Те си растат в компоста, аз после бера, бре

Прикачен файл

ТТ.jpg
hidrazin - майстор
пет апр 14, 2023 12:09 pmn_a написа:
Не можахте да се сдържите, нали. Като деца сте! Сега никога няма да научим какво е станало по-нататък
Няма да си разваляш празника!
Какво щяло да стане …. Е какво? Нещо клонящо към голяма и кръгла нула.
Той и хал хабер си няма от земеделие.
А там отдавна не е “бочни семка и бери в изобилие”.
Освен бочкането и поливането си иска и третиране срещу гадове.
На тая тераса ще му “изгризат нещата” до корен.
Отделно си трошиш пръстите да му пиша за капковото.
А той направил каквото си изфантазирал…
:partyman:
P.S. Каке, погледни му профила и постовете…
За близо 10 години НИТО ЕДИН полезен пост за някой друг.
Само пита и на никой не е помогнал с каквото и да е. КОНСУМАТОР !!!
И същия тоя очаква всички да му козируват - той все така да пита.
А всички “майстори/разбирачи” наредени да се надпреварват да му отговарят.
Без излишни приказки, точно и ясно като на разпит… :lol:
ПФУ …
valdim - специалист
Ех...голям злоба и надменност. Много тъжно.
Благодарен съм за всички мнения и съвети и това не се е променило.
Дори и на тоя дето си мисли,че като съм му благодарил веднъж и вече съм нещо като роб, който трябва зорлем да му прескача свободните съчинения. hidrazin.

Честно казано, загубих желание да споделям.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21

Тема "Малка зеленчукова градина на покрива на ЖК. От А до...Я" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: