• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
вт апр 18, 2023 5:47 pmvaldim написа:
Ех...голям злоба и надменност. Много тъжно.
Благодарен съм за всички мнения и съвети и това не се е променило.
Дори и на тоя дето си мисли,че като съм му благодарил веднъж и вече съм нещо като роб, който трябва зорлем да му прескача свободните съчинения. hidrazin.

Честно казано, загубих желание да споделям.
Нье, "приятелЮ! Никва злоба, но щом си решил да се доначибаш, твоя си работа.
Хидрата колко схеми е направил и на колко е помогнал, толко семки няма да посееш. Вече е "оставил следа", разпознаваем е. А ти? Просто потребител, един от хилядите. И това не е лошо.

Каза си, олекна ти- всичко е наред.
Andri01 - майстор
Хидрата ,ако не е GOOGLE и кучетата няма го ядът. Знае нещо елементарно по токовете и бахчеванлъка от село и до там. Лично негови са само и ЕДИНСТВЕНО завистта и обидите!! Писал съм го не веднаж,но" който разбрал,разбрал"!! Аз по презумция съм му "трън в гъ..а" и след малко пак ще подкара старите тъпотии. Принцип: " не отваряй очите на глупаците ,да не затворят твоите. Остави ги-ще умрат преди тебе"!!
Градско, започвам да те подозирам за кавгите по форумите- един от всичките заподозрени.
Познаваме се, уважавам те, но това, на лична основа, не е добре. Не може на черното бяло да речеш.
Карате се в двата форума разбирачите, недейте във всяка тема!
hidrazin - майстор
вт апр 18, 2023 9:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
Градско, започвам да те подозирам за кавгите по форумите- един от всичките заподозрени.
Подозираш...??? Че кой да е ако не тоя безполезен трол?
:partyman:
hidrazin - майстор
вт апр 18, 2023 5:47 pmvaldim написа:
Дори и на тоя дето си мисли,че като съм му благодарил веднъж и вече съм нещо като роб...
А ти що реши че някой с нещо ти е длъжен? И за какъв се мислиш дето си без един полезен пост?
:partyman:
P.S. Щял да не споделя... :? Че като гледам май няма да има какво.
valdim - специалист
вт апр 18, 2023 9:23 pmhidrazin написа:
вт апр 18, 2023 5:47 pmvaldim написа:
Дори и на тоя дето си мисли,че като съм му благодарил веднъж и вече съм нещо като роб...
А ти що реши че някой с нещо ти е длъжен? И за какъв се мислиш дето си без един полезен пост?
:partyman:
P.S. Щял да не споделя... :? Че като гледам май няма да има какво.
Не знам с какво точно (което съм написал) съм накарал някой да се чувства длъжен. Осветли ме, о, всезнаещи и мъдри...там който си.
Това за "полезните" постове си е твоя теория, която си остава само такава.
Това е форум, един от многото онлайн форуми. На този свят има и други "форуми" и това, че в този съм "комсуматор" а ти си ВЕЛИК "даващ", не означава, че плюса е за теб.
Но ти си мижитурка, която тук се чувства "старо куче", "мъдрец", и прочие (схващаш, надявам се) полезен форумец. Полезен си, няма спор, дотолкова, доколкото моите ограничени познания по градинсарство ти дават повод да блеснеш със знания и опит втази област.
Не очаквай обаче да се възхищавам на бръщолевенето ти извън рамките на темата, която аз съм определил. Нали няма спор, че темата на АЗ съм я определил?
valdim - специалист
вт апр 18, 2023 8:33 pmAndri01 написа:
Хидрата ,ако не е GOOGLE и кучетата няма го ядът. Знае нещо елементарно по токовете и бахчеванлъка от село и до там. Лично негови са само и ЕДИНСТВЕНО завистта и обидите!! Писал съм го не веднаж,но" който разбрал,разбрал"!! Аз по презумция съм му "трън в гъ..а" и след малко пак ще подкара старите тъпотии. Принцип: " не отваряй очите на глупаците ,да не затворят твоите. Остави ги-ще умрат преди тебе"!!
Благодаря. Някой все пак е критичен и е забелязал, че в постовете на hidrazin има завист и жлъч. Не разбирам каква завист може да има към мен и/или шибаната ми градинка, но....може някоя жена да не му е дала (на хидразин). Ма може да е и друго. Той си знае.

P.S. Предлагам да се върнем към темата или въобще да забравите този пост. Тзо хейт не ми харесва, но който чете може да види, че не аз съм го започнал и не аз го поддържам. Съжалявам. Прекратете, МОЛЯ.
Andri01 - майстор
Трофи,приемам ,че /НЕ/ си прав. На всеки нормален човек понякога му писва,тъпанари да се опитват да се качват на главата му понякога. И при тебе е така,нали? Както искаш,така го разбирай!!
ср апр 19, 2023 12:03 amAndri01 написа:
Трофи,приемам ,че /НЕ/ си прав. На всеки нормален човек понякога му писва,тъпанари да се опитват да се качват на главата му понякога. И при тебе е така,нали? Както искаш,така го разбирай!!
Мир и Любоф!
Не си прав, че пренесе вашата вражда тук.
Дори и гугльо да е, прави го успешно и пак е полезен, приеми! Сега, да връщаме назад, да събираме доказателства, да се припираме- смятам излишно е.
А на Аза темата е толкова негова, колкото една полюция е собствена, до момента на...
Имал зор, споделил го.

Хубаво бях си наритал задника от този Форум.....Що не си гледам рахата, а разни потребителчета, консуматорчета и valdimчета да си го правят. И той, гледам напънал са, но небрежно подминава факта, че Форумът е такъв- Форум, защото има хора със знания. Той е от другата страна- Консуматор.
Съвсем ясно се вижда, че той излъчва някакъв вид неприязън, а дори преекспонира нещата чааак до другото дърво, за да очерни. Никой не иска да му се кланят или пък роби.
Айде, по допирателната и в орбита!
valdim - специалист
Форумът е такъв- Форум, защото има хора със знания. Той е от другата страна- Консуматор.
"Форум"е място за дискусии. Няма или поне НЕ БИ ТРЯБВАЛО да има "страни" и етикети "знаещ", "консуматор" и прочие.
Съвсем ясно се вижда, че той излъчва някакъв вид неприязън, а дори преекспонира нещата чааак до другото дърво, за да очерни.
Каква не приязън, Трифон?!? Всичко беше добре, докато не помолих да се въздържате от коментари извън темата, някъде на стр 10...
Според теб, има ли връзка с темата следното бръщолевене в писмена форма:
_-----------------------------------------------
Това е идейно... :-D Ся се замислям ако буна една ламарина в саксията и и пусна 20 000 волта колко добре ще расте?
Вероятно не токова добре отколкото ако и пусна 110 000 волта (че повече нямам). :-D
До тук с шегите и не съм целял да те обидя - ако е така, моля за извинение.
Ноооо... пък ме замисли. :? :? :?
При равни други условия (почва, температура, поливане, осветление...) може тъкмо парчето поцинкована ламарина да е спомогнало за по-доброто развитие.
Прозаично - осигурило е липсващи микроелементи като цинк и желязо а те са си много важни.
Пък и много хора(жени) гледат в къщи милиони саксии с китки, храсти, подправки, зеленчуци ... и повечето не са заземени.
:partyman:
P.S. И нещо което със сигурност знаеш но пък вероятно други не знаят:
ЛИМОНИ в саксия (или друг съд) - искат много желязо. В саксията (съда) на дъното се насипват няколко шепи железни стружки.
Ако вече е засят - се насипват отгоре на почвата. Стружките да са ОБЕЗМАСЛЕНИ !!!
(Моя лимон живее в ръждива тенекия от сирене. Вече изгни (тенекията) отстрани и е време да я сменям. Но лимона си е добре.)
КАЙСИЯ - вирее перфектно ако е засята в двора там, където е имало стара варница.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Няма връзка, разбира се.
Който проследи цялата тема ще си направи същия извод - аз задавам въпроси, публикувам снимки. Повечето форумци добросъвестно отговарят и дават полезни съвети по темата, вкл. hidrazin и ти...
Това, че съм помолил да не се отклоняват пишещите от темата (като горните съждения на тема заземяване, нужда от желязо и т.н.) се превърна в хейтърство.
Съжалявам.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21

Тема "Малка зеленчукова градина на покрива на ЖК. От А до...Я" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: