• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Djack - специалист
Тоя жълтия, ако е на керхер е хубав, ама и той трудно се навива! Докато е разпънат няма ядове!
Сетих се нещо много важно, ако отидеш да си купуваш маркуч и забележиш, че е запечатан в двата края - т.е. надут, значи ще береш ядове! Резнеш ли му стопените краища, излезе ли въдуха, като го напече слънцето става като лентов маркуч за капково! :-D
Веднъж ми потрябва едно парче маркуч 10-на метра! Понеже ми се досвидя да режа от макарата с хубавия си купих един от Лидъл. От 1/2" като го надух на чешмата стана 1" и така си остана, докато един ден не се сцепи! :lol:
Gadnyara - специалист
Откакто съм селянин (8 години) имам 2х25м от тази марка и външен вид. В размер 3/4".
Ако сега ми е на дневен ред да купувам, няма да мисля какъв да е....
Очаквах да е доста по-скъп днес, купувал съм го на ~3лв/м.
https://seme.bg/product/gradinski-pvc-m ... black-star

П.п. С извинения, не съм видял, че се търси 1 цол. Не стават за целта.
Киррил - специалист
вт апр 11, 2023 9:33 pmТрифон П.Трифонов написа:

Ето защо били баровете- за прераждане. Явно има защо и си заслужава, но на Кирил май не му трябват чак толкова. Не хареса 21, а при високия клас на Гардената ходят към 30. Инак няма раждане, хаха!
Приемам обосновани критики.
Когато имаш консуматор от 1 ампер, слагаш ли проводник 6 квадрата? Ти сигурно слагаш, аз не.
Обоснови се защо се присмиваш - след като налягането вътре ще ми е 3 бара. Защо да купувам маркуч издържащ на 21 бара? :?:
Значи ти ми препоръчващ да закупя 25 метра на 21 бара за 167 лева, вместо за 79 лева/18 бара при реално налягане 3 бара?
ср апр 12, 2023 7:54 amКиррил написа:
Кириле, извинявай!
Прости тая слабост и приеми, че с качеството, което очакваш, Баровете идват бонус!
Ако това също не ти е достатъчно, приеми, че ниски ли са баровете, обикновено и качеството, като цяло, страда.
Нали търсиш в "Цена/качество" да има и от второто?!
Е, няма как да не е на съответната цена, но пък да се обосновавам за толкова прости неща...за един маркуч...
Добра преценка и успех!
  • 1
  • 2

Тема "Препоръчайте маркуч 1" за градината." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: