• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
gogo7777 - майстор
Циментирай четири планки, където ще са ъглите на барачката и не се занимавай с анкери. На тях после си заваряваш крепежа към дървото.
:drinkers:
MamaMy - майстор
Gogo, с тези планки и заваряване направо го запокити в космоса. Той човека с дърво не може да се оправи, ти го прати да заварява :lol:
gogo7777 - майстор
Ами да си преценява.......

:drinkers:
aleksnp - специалист
Днес, вкарах осем торбички цимент.


Изображение
MamaMy - майстор
Изглежда добре. Дали е така ще кажеш утре като декофрираш. Ако броките по краищата се трошат лесно, значи ти е малко цимента. Сега хвърляй един найлон отгоре за да забавиш изпаряването на водата за да не се пука. В жегите може да полееш и с маркуча.
aleksnp - специалист
съб апр 27, 2024 5:14 pmMamaMy написа:
Изглежда добре. Дали е така ще кажеш утре като декофрираш. Ако броките по краищата се трошат лесно, значи ти е малко цимента. Сега хвърляй един найлон отгоре за да забавиш изпаряването на водата за да не се пука. В жегите може да полееш и с маркуча.

Благодаря. По-горе беше писано да махам кофража, след три дни, а анкерирането да бъде, след седем. Какво е броки? Слагах половин торба цимент от 25 кг. две кофи пясък и три чакъл на бъркало - 16 бъркала.
MamaMy - майстор
Това декофриране не е страшно. Не е плоча на етаж която да виси на колоните. Това служи само да не се излее цимента докато втвърдява. Той ако не е втвърдил до утре, пиши го фира.
Брока е това дето остава като махнеш дъската да надстърча над хоризонтала. Тънка люспа цимент полепнала по дъската.
aleksnp - специалист
Пристигна втората барака. Ще поствам напредъка ми, периодично със снимки. Хората, които ми помагат с напътствия, заслужават обратна връзка.
пон апр 29, 2024 6:44 pmaleksnp написа:
Пристигна втората барака. Ще поствам напредъка ми, периодично със снимки. Хората, които ми помагат с напътствия, заслужават обратна връзка.
Благодаря и от името на останалите!
viewtopic.php?f=29&t=71616#p1160828
viewtopic.php?f=29&t=71616#p1160853
Все пак, като пръв предложил правилната "постановка", чувствам се помогнал, колкото и да ти е неприятно.
aleksnp - специалист
Не позна. Не ми е неприятно. Винаги приемам съветите на хора, които са се сблъсквали с дадена ситуация и са решили да помогнат, да дадат съвет и то Безплатно. Неразбираемо за мен е, че си, като фурнажийска лопата.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Основи за градинска барака" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: