• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nelina_london - специалист
Хидра ,и двете баби на децата имат огромни дворове .Кеф ти малини,годжи бери ,логънбери ,тайбери ,арония,касис и какво ли още не .Не успяваме дори да изконсумираме пресните плодове ,после идват на компоти и сладка .Напълно безмислено е да садя плод и зеленчук ,само зелени подправки имам. Е,като преполея късам и по някоя челадинка . :wink:
hidrazin - майстор
Е, и? Ти говориш за себе си. В дадения случай не е ясно. :?
Ма и при теб - "двете баби" но явно не и при теб.
За мен сеенето, поддръжката, грижата ... за безполезен троскот си е чиста проба снобизъм.
Реално аз зелени подправки нямам - в предвид консумираните от мен количества си е загуба...
Вече сея само домати (по понятни причини) и малко пипер. Излизат ми златни и платинени... :-D
Другото от пазара - срещу входа ми е, от другата страна на улицата. Хода до там по чехли...

:partyman:
nelina_london - специалист
Еми ,явно и аз съм сноб ,приемам го .Щом се трепя за безполезни растения без келепир ....Големи дървета без плод ,медоносни цветя ...
Моята философия е да се погледне по-глобално ,но не всеки я възприема ,и съм ОК с това .
Svetoslavoff1 - майстор
пет апр 19, 2024 6:59 amnelina_london написа:
... .Щом се трепя за безполезни растения без келепир ....Големи дървета без плод ,медоносни цветя ...
Респект и уважение за което!
"Ако имаш един хляб, продай го и си купи цвете, за да нахраниш душата си" - индийска поговорка. -
Andri01 - майстор
" За лудо работи, за лудо не стой" - Българска народна приказка!!
  • 1
  • 2

Тема "За Лавровишната" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: