Мнения и въпроси за хола
дани
каква е модата на пердета и завеси за хол и какви са най-практичните корнизи?
masterdesign - напреднал
Аз съм на мнение, че преди всичко трябва да се съобразите със стила на вашия интериор. Не винаги най-модното е най-подходящо за даден случай. Завесите придават уют на помещението и задължително трябва по някакъв начин да комуникират с обстановката, както като цветово съчетание, така и като материя. Същото се отнася и за корниза, например в моя дом тавана на хола е дървен - съответно и корниза е от този материал, би било много кичозно, ако поставя метален или пластмасов, но при все това - това е мое мнение. Ако например имате гипсови орнаменти по ръбовете между стените и тавана, би било стилно да присастват и на страната пред прозореца. В този случай бихте могли да използвате обикновен корниз, тъй като той няма да има видимост.
masteradmin - майстор
Мястото на тази тема е в хола, но няма значение. Ето ви първата статия
Видове завеси. Тъй като идеята ми хареса ще направя специално меню към декориране - Завеси, там ще кача галерия със снимки на завеси както и още много статии.
deer - специалист
красота

Прикачен файл

perde.jpg
perde.jpg (61.44 KиБ) Видяна 14829 пъти
masteradmin - майстор
Ето направих една галерия с 150 завеси:
Галерия завеси
mimi
sporet men ot prakti4nata strana za xol prepora4vam 6tori steflonovi ni6ki koito sa anti stati4ni i nezadarjat prax i miris na cigari a za spalnia moje da e romanti4no perdence s nejni nuansi a do modata sega e diskretnoto rae
ceco78 - специалист
Мастер сайта е супер - продължавай в тоя дух!
Намирам го за много полезен.
Поздравления

Тема "направисам - хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: