• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
На това място имаше врата,която избихме,но нещата се развиха по такъв начин,че не остана време да оправим дефекта.Това е част от 6 метра стена,която иначе е шпаклована,само тази част е крива.
Има ли начин да се изравни,без да викам шпакловчик за цялата стена.
Мерси.

Прикачен файл

alex 050.jpg
alex 050.jpg (52.74 KиБ) Видяна 5278 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има начин. Шпакловайте си го сами.
Ааа,ами мерси.Аз мислех по скоро,дали не може да се покрие с гипсокартон и отгоре 1 ръка латекс и да пасне? :?
masterval - майстор
естествено може, всичко може. Праскаш стената с гиппокартон и я боядисваш. Няма проблеми, има много разяснения по темата.
Има и т.н. частична шпакловка, макар майсторите честичко да казват, че накава няма.
svetliopi44 - Чирак...
Аз нещо не разбрах ... :? къде ще слагате картон ... :? стената като гледам се нуждае само от корекция ... може и да не разбирам не знам :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
trinity10001 написа:
Ааа,ами мерси.Аз мислех по скоро,дали не може да се покрие с гипсокартон и отгоре 1 ръка латекс и да пасне? :?
А шефът ми забрани да пращам неща у "бисери". Жалко.
Аз не знам за шест метра картон, а ти не искаш да шпакловаш (фуги).
Добре, печелиш. Сложи секция, гардероб, голяма картина, огледална инсталация, зимна градина.
kolaborator - специалист
n_a написа:
trinity10001 написа:
Ааа,ами мерси.Аз мислех по скоро,дали не може да се покрие с гипсокартон и отгоре 1 ръка латекс и да пасне? :?
А шефът ми забрани да пращам неща у "бисери". Жалко.
Аз не знам за шест метра картон, а ти не искаш да шпакловаш (фуги).
Добре, печелиш. Сложи секция, гардероб, голяма картина, огледална инсталация, зимна градина.

Ами не са и нужни 6 метра,при положение че се подреждат една до друга!Тъѝ както гледам неравноста е навътре,т.е.би могло да се шпаклова до достигане на равнината! :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да! Би могло. Но не искат. Предлагам алтернативи.
Значи ето какво разбрах:може да се направи частична шпакловка,само на вдлъбнатото и после да се ишкури до сливане с равнините наоколо.Накрая една ръка латекс и стената заспива.
Това е стена откъм коридор и не може да се слагат секции или др.мебели.
  • 1
  • 2

Тема "Да се шпаклова ли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: