• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
Maistor filio - помощник
Мога ли да налепя новия директно върху стария ?
Emerald - модератор
Толкова ли е трудно да го махнеш? Ще останеш изумен какви боклуци има под него, често мухъл и въобще, какво дишате.
leonardo_vd - модератор
Emerald написа:
Толкова ли е трудно да го махнеш? Ще останеш изумен какви боклуци има под него, често мухъл и въобще, какво дишате.
Не е ли малко тъмно в канада сега :? Или не сме там? От дълго ми прави впечатление часовете в които пишеш и ме навеждат на мисълта че не си там. Но защо ти е да го криеш?
masteradmin - майстор
Може да е нощна птица, не че има голямо значение.
Maistor filio - помощник
Emerald написа:
Толкова ли е трудно да го махнеш? Ще останеш изумен какви боклуци има под него, често мухъл и въобще, какво дишате.
Ми да определено ще е трудно :o Живея в тея старите панелки-нямам си и наидея с кво са го лепили тоя балатум ама нема махане :cry:
Emerald - модератор
:shock: Е, с каквото и да е лепено...бетон да е ще се изкърти както се казва, един балатум не вярвам да не се свали. :? :?

Прави както решиш, разбира се, но аз лично бих се постарала да го махна и не бих се спирала на балатум за подово покритие. :? Временна мярка може би, ако си под наем. :?

Леонардо, вие да не сте се наговорили със Стефан? Често работя през нощта и т.к. "работата ми" не е от най-приятните, хвърлям поглед на по-приятни неща. :lol: Понякога ставам сутрин в 4 ако имам ранно излизане.
Maistor filio - помощник
А тогава каква подова настилка би ми препоръчала? :|
Emerald - модератор
Maistor filio написа:
А тогава каква подова настилка би ми препоръчала? :|
За какво помещение става на въпрос? В хола ли е?
Emerald - модератор
Maistor filio написа:
Да :?
Е как какво тогава? :-D Каквото и да е друго- ламинати, паркети, теракоти...Малко ли други настилки? :? Много по-износоустойчиви, по-практични, по-естетични и по-подходящи за най-презентабелната част от жилището.
  • 1
  • 2

Тема "Балатум върху балатум" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: