Мнения и въпроси за хола
tottenham - специалист
видях в арон мн готин рафт с вградено осветление. някой да има инфо как да го направя. Ето и 2 снимки

Прикачен файл

svetesh raft.jpg
втори
svetesh raft.jpg (11.9 KиБ) Видяна 5610 пъти

Прикачен файл

svetesh raft (2).jpg
ето един вариант
svetesh raft (2).jpg (15.72 KиБ) Видяна 5610 пъти
naB4o - специалист
Ами не съм правил ама не е сложно мисля :)
правиш си 1 вид рафта ама само външните части, отгоре (може и отдолу) закрепени матирани стъкла (за да не личат осв.тела) ииии изведено напрежение до рафта. може да използваш от диоди, до ел крушки :)
Аз лично към нова година ще правя една маса със светещ плот :) хаха ако не ми избият други лимки в главата :)
tottenham - специалист
но тези рафтове са от алуминий и ... тези сглобки .. не знам как да ги направя.. но явно трябва да отида до такава фирма за ал. профили ипрочее
Gladiator_BG - специалист
мога да ти кажа от каде да си купиш осветлението от първата снимка ... ако се интересуваш пиши ЛС да не излезе че права реклама на магазини и такива работи ...
rulom - модератор
Пускай къде ги има....един линк не е реклама, реклама е когато всеки пост води към него :wink:
Иначе ще е полезно, щото и други ще се интересуват къде го има това :wink:
Gladiator_BG - специалист
в пловдив точно от дясната страна на Бриколажа (с/у лук ойла) има няколко магазина специално за осветление ... мисля че са 3 на брой ... средния е най - голям (на входа му няма тротоар а нещо врязано в тротоара като паркомясто) и вътрe Изобилието от луни, ЛЕД джажди, сякви висящи лампи-ключове-контакти-трафове-кабели-и т.н. е голямо :wink:
http://www.goldenpages.bg/bg/b/F64DA425 ... 145E9525E4
:-D
Последна промяна от Gladiator_BG на вт сеп 15, 2009 6:05 pm, променено общо 2 пъти.
shadowman - майстор
Светещи рафтове има и в магазина на Балкан-Юг.
tottenham - специалист
благодаря за инфото още тази седм. ще ги преслушам :-D

Тема "рафт с осветление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: