Мнения и въпроси за хола
trevora - специалист
Във въпросният сайт са представени едно от най-талантливите български дизайнери. Това, че на теб не ти харесват нещата им...можеш да си отговориш сам защо е така
Не знам как прецени, че повечето са киселяци...щото аз нямам такива впечатления, ама може и да бъркам...все пак си говоря с тях от 5 години, но ти за 5 минути предполагам имаш много по-ясно мнение от моето. Между тях има не един и двама, с получени международни призове...като ровиш из нета няма да е зле да си по-информиран
Няколко поредни години печелят призово място от "Светът на мебелите", а сега са в Лондон на изложение...и представи си са ги поканили.

Като не ти харесват, не ползвай услугите им.
Инсталирай МАКС-а и се оправяй сам.
Но не е никак етично да ги обиждаш

И като си гледал руските им колеги...сравни и цените...малко ще ти се промени мирогледа

Всичко това ти го пиша не за да ти променя мнението, ясно е че няма да стане.
По-скоро го приеми като апел към по-толерантен тон в изказванията ти
:thumbs:
Цитат:
Имат и сайт, на който можете да ги видите какви са красавци...дибла се казва. За българси дизайнер на по-високо ниво не съм проверявал, предполагам трябва да има поне 1-2, след като видях на какви цени работи народният "дизайнер". Разглеждах изпълнени проекти най-вече на руски дизайнери и разни от Европа...хората се справят отлично със задачите си. Разликата между българския и руския дизайнер е като дрипавия селянин и спретнатия гражданин.
За това просто ще си замълча ](*,) [/quote]
solo5 - майстор
според мен само дизайн да се прави е тъпо
който има пари да отиде при архитект, да му проектира всичко, да каже какви материали залага и да му ги изпълни
щото после единия заложил нещо си, другияг го изпълнил с нещо друго си и станало едно голямо нищо :lol:
преди около 1 година гледах по "Другата България" едно момиче, които работи в едно такова студио. Тя е архитект по професия и се занимават точно с проектирането на такива интериори
бяха направили няколко заведения и къщи на богаташи
изпълненията бяха уникални...
а само името дизайнер някак си ми виси във въздуха на мен
:roll:
DB7 - напреднал
maroka, за всеки влак си има пътници.
trevora, и да ме коментираш и да не ме коментираш все едно.

Разгледах достатъчно проекти на дибларите и не ме впечатлиха с нищо. Изказвам мнение. Форумите са за това. За положителни и отрицателни мнения. Ясно е че не съм тузар и не мога да си позволя да плащам големи суми за дизайн, който ми е по душа. Затова съм се заел сам с апартамента...бавно става, но ми харесва. От към декорация също ги няма. Успех на всички с дизайна. :wink:
maroka - специалист
solo5 написа:
според мен само дизайн да се прави е тъпо
който има пари да отиде при архитект, да му проектира всичко, да каже какви материали залага и да му ги изпълни
щото после единия заложил нещо си, другияг го изпълнил с нещо друго си и станало едно голямо нищо :lol:
преди около 1 година гледах по "Другата България" едно момиче, които работи в едно такова студио. Тя е архитект по професия и се занимават точно с проектирането на такива интериори
бяха направили няколко заведения и къщи на богаташи
изпълненията бяха уникални...
а само името дизайнер някак си ми виси във въздуха на мен
:roll:
Точно това ти написах в по-преден пост. Прави ти се проект, предлагат ти се варианти за изпълнение, материали и цена. Ако те устройва се реализира. Ако нещо не те устройва можеш и сам да търсиш изпълнители - изборът е твой.

Относно гледаното от теб предаване - в Бг има немалко такива хора, ако се заинтересуваш по-подробно ще разбереш кои са те.
Дизайна не е просто понятие, тези хора имат подходящо образование и доста познания в областта. Прекарали са доста години в изучаване на софтуер, материали, вносители, изпълнители, както и работа с клиенти.

Оттам насетне всичко е въпрос на взаимна договорка :)
maroka - специалист
DB7 написа:
maroka, за всеки влак си има пътници.
trevora, и да ме коментираш и да не ме коментираш все едно.

Разгледах достатъчно проекти на дибларите и не ме впечатлиха с нищо. Изказвам мнение. Форумите са за това. За положителни и отрицателни мнения. Ясно е че не съм тузар и не мога да си позволя да плащам големи суми за дизайн, който ми е по душа. Затова съм се заел сам с апартамента...бавно става, но ми харесва. От към декорация също ги няма. Успех на всички с дизайна. :wink:
Супер, вземи като стане готов да постнеш малко снимки. Чакаме с нетърпение да видим и да влезем в час :hurra:
DB7 - напреднал
Аз не карам никай да влезне в час. Писах, че без да съм на ясно с пазара на интериорен дизайн бях заделил определена сума...като незнаех дали е достатъчна. Който харесва "зона за дома" да ползва услугите им...аз не харесах нищо което ми бе показано. Не се заяждам с никой maroka...можеби не умея да говоря хубаво и не лазя на никой в краката. :wink:
maroka - специалист
Който харесва "зона за дома" да ползва услугите им
Zona-та няма нищо общо с хората, които си визирал. Ако ти намираш каквато и да е прилика...и очила няма да те оправят. Определено имаш проблем с възприятията. Айде да не влизаме в темата, че говорим за приятелката, на шурата на баджанака...
Сравнението което правиш е Мерцедес и Запорожка :) С това дотук спирам.

Не се заяждам с никой
Не съм го и твърдял, но мисля че умереният тон е за предпочитане. Не означава да говориш хубаво, а просто с малко уважение за хората като цяло, независимо с какво се занимават :)

Иначе ти желая успех с обзавеждането, уважавам хората, които влагат много време и собствен труд. Надявам се ефекта накрая да ти харесва, защото това е важното в случая.

Поздрави :)
DB7 - напреднал
Не мисля да продължавам с възприятия, вкусове, психика, да разказвам за себе си и т.н.

Благодаря! Успех и на теб. :)

Тема "дизайнер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: