Мнения и въпроси за хола
wizli - специалист
тоя път е малка холна секция до тавана,
стърчи от стената една полуколона - не мога да вместя нищо купешко.
затова се захванах да я правя сам...
Какво мислите за тази сгъваема маса?
не можах да измисля да е по-семпло, всичко е ламинат, разполагам с много малко инструменти.
Вътре смятам да складирам 3-4 сгъваеми стола.
Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
off Колко ти е дълго пианото?
тонито - специалист
а колко са ти къси клавишите?
wizli - специалист
==
Последна промяна от wizli на нед окт 04, 2009 1:44 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Искаш ли още едно?
Извини, но ти е мнооого грозен проекта. Има ли малко желание за нещо повече?
тонито - специалист
n_a написа:
Искаш ли още едно?
Извини, но ти е мнооого грозен проекта. Има ли малко желание за нещо повече?
кое е грозно?дай да видим как е у вас че да сравним... :lol:
wizli - специалист
n_a написа:
Искаш ли още едно?
Извини, но ти е мнооого грозен проекта. Има ли малко желание за нещо повече?
дай малко по-конкретно, ако имаш идеи как да се раздвижи визуално.
Обаше:
без свободно окачени за стената шкафове
максимална практичност
затворени от прах рафтове

Изображение

в момента е до тук:
Изображение
Последна промяна от wizli на ср окт 21, 2009 9:57 am, променено общо 2 пъти.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Опиши стила който имаш и стила който "търсиш". Дай линк към вида на пианото. Покажи скицата в изглед 1. сиреч фронтално, че така не знам забелязваш ли как бягат пропорциите.
Мен ми е малко смешновато да видя скица в милиметри. Имай предвид, че пианото не можеш да го опреш ни до стена ни до друга мебел, не е вградена фурна, все пак. та ще ти избягат още някакви си десетина см.
Па тогаз ще надойдат идеите.
Разбирам, че вдясно е стена, А всъщност колко е дълбока насам стаята? Прозорци и врати как са? Това има значение за разположение на вратички и плътности по секцията
wizli - специалист
търся практичност, без прах, да мога сглобяването да стане вкъщи, основно ламинат, евровинтове, панти, да не се окачва на стените / пода да носи/
плазмата е 114x81 см /с крачето/ пианото старо резбовано, няма как да се бутне плътно до стените 153x130см
колоната стърчи 13-14 см, облечена с гипскартон, леко кривната с 1,5 см, отляво почва външна стена с прозорец 60 см от ъгъла.
търся съвет как да се разчупи визията /затворени,отворени рафтове,+ доп. цвят и тн/ може само с референции с високи затворени шкафове.
всичко това да стане бързо - да поръчам рязането и кантиране понеделник-вторник, писна ни да сидим върху кашони
masteradmin - майстор
Проекта ти е дотста сложен за изработка от начинаещ. Може да разделиш твоята библиотека на 3 части и да пробваш да сглобиш само една и да видиш с какви проблеми ще се сблъскаш.
Почни или от дясната или от лявата. Според мен вратичките на левия са много големи за ламинат и ще скъсат изхвърлящите панти за 0 време. Раздели ги на 2.

Тема "холна секция и сгъваема маса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: