• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
nasco2 - специалист
А защо трябва да се лепи?

Аз лично при такава замазка не бих го залепил, освен ако и паркета не е много крив но при тези цени се предполага, че е добър.
svetliopi44 - Чирак...
Хубаво е на само разливната замазка да се оставят фуги към стените ... аз слагам ленти от стиропор 1см . понеже тя (саморазливката) има гадното качество да се разширява. В впрочем на тия 32м2 трябва някаква компенсаторна фуга ... (мое мнение)
Съгласен съм със Спокоиния , че не е много добро сцеплението с основата...
Spokoiniq - майстор
Точно Томзита при перфектни условия и педантично спазване на указанията ми се е напуквал на квадрати по около 1,5Х1,5м, наистина само 1мм или по-малко пукнатинка, и под паркета е се тая , но ме дразни.Едно време съм го правил с Церезит преди да изнесат производството в Румъния и да стане Томзит.За белите страни обаче май още се произвежда.После някой ще спори че нямало разлика в качеството според пазарите....айде нема нужда!
ivo.novdom - помощник
Момчета, надявам се снимките да са от полза все пак.
За дилатационна фуга бих помислил ако имаше подово, но тук няма.
За сега повърхността не е мръднала, ще я наблюдавам и ако се появи пукнатина ще я щракна обезателно.
Спокоен, как си обясняваш пукнатините при теб? Грунд слагал ли си - аз задължително правя 2 ръце, иначе "дръпва" много бързо и трудно се разстила.
Spokoiniq - майстор
Сложих СТ17 на Церезит, но си спука.
  • 1
  • 2

Тема "Самонивелираща се замазка в хола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: