Мнения и въпроси за хола
peter_m - специалист
Само да вметна - имат стока и от доста голям български производител - познавам го (без за споменавам имена). За всичко останало сте прави.
mim - специалист
в офиса имаме 8 кресла, които поръчах от тях и вече 2 години и половина не са мръднали
единствено дето 2 ги доставиха с разпаднали се опаковки, но предвид че бяха последни бройки, а и ни бяха предупредили по телефона...
иначе няма никакви грижи
този модел, обаче, го няма вече в сайта им
silllveto - Майсторица
Преди години търсех детска за големия син (тогава единствен) и попаднах на "Явор" - Пазарджик. Продаваха предимно чамови мебели, бг-производство. Запомних ги, щото предлагаха байцване в различни цветове, вкл синьо, зелено, със запазване на дървесния фладер. И бяха супер неизвестни. Явно вносът на полски и китайски стоки ги направи популярен и оборотен магазин. Демек, бизнесът им чак тогава стана голям, ама то ние си ги купуваме, така че те са си намерили мястото.

ПП:имам кухня от там, но още е в кашона, са ме стреснахте. Имам и настолна лампа, мн си я харесвам.
bayan - специалист
тя и мойта кухня е от там ма е бг провена е от Пазарджишка фирма поне така ми казаха и с нея несъм имал ядове освем че дойде 5-6 дена преди крайнит срок :lol: пък предвиждах че ще са забавят както винаги
ribnikolaevi - майстор
Аз също имам лош опит с Явор. Местих се преди 2 години, много спешно ми се наложи. Отивам при тях и си избирам спалня. Опитаха да ме литнат, че срока бил 20 календарни дни, но видях, че в договора пише работни и те си признаха.
Докато чакам да ми доставят заветните мебели живея на кашони. Един голям кашон е гардероба на жена ми, друг моя. Добре че някакво подобие на спалня имах. И така, обаждам им се 5 дни преди изтичане на срока и те озадачени ме питат: Ама нали срока още не е изтекъл?!
Усетих накъде бият нещата и предварително си подготвих мейлче със сканиран договор, касова бележка и т.н. И на следващия ден след като изтече срока започвам да звъня, те се отръвават от мене, че корабът се забавил, поради лошото време. Ама аз съм нахален, пращам им подготвеното майлче и им казвам, че ми трябва много малко акъл, за да го пратя и на други места (нали шахматистите казват, че заплахата е по-силна от самото действие). Те веднага се сещат, че има някакъв камион, който пътува. И изведнъж от варианта да чакам още 15 дни се оказва че в деня, който ми е удобен ще ми докарат мабалите.
Обаче се издадоха много яко, че това със срока им е номер. Някакво девойче, което не е уведомено за уговорката ми, явно прозвънява списък с клиенти, на които са забавили доставката. И започва тя: Много се извинявам, има еди си какви проблеми, но ще ви доставим мебелите еди си кога. -Ама девойче, ти сигурна ли си в това, което говориш? -Сигурна съм. -Я вземи да звъннеш на този човек, твой началник и после ми върни обаждането.
И ми звънка тя: А , да вашите мебели са тук.
Сигурно ми дадоха мебелите на някой друг клиент, който им се е вързал на въдицата.
Та така - категорично имат политика да лъжат за срока, даже цяла стратегия си имат как да го правят.
silllveto - Майсторица
Хм, моите ги имаха на склад, но без витрината. На мен не ми трябваха спешно и реших да изчакам и да взема всичко накуп. Срокът беше 1 мес, а дойдоха само след седмица.
AAlexandrov - напреднал
Явно все още се случват чудеса!

Все пак не трябва да се говори само с лошо, а следва да се потърсят и положителни страни.
На мен лично добро впечатление ми направи, че като се спреш до нещо да разглеждаш, ведага ти се предлага консултация и помощ, а най-хубавото е, че ако тактично откажеш, не те преследват нахално.
dimitar68 - напреднал
Абе няма лошу, наистина имат евтини неща, на това време сякои гледа цената но :?: Мои познати си купиха маса от ЯВОР. И какво да ви кажа беше ударен плота, добре че имаха на склат и на испратиха да го сменим. Цирка беши там че от четири маси едвам сабрахми една, на едните плота ударен на други краката, и тая една и тя не беши изцяло на рет, като я сабрахми и я растегнахми механизма не беше центриран и от едната страна оставаше фуга от 1 сантиметар направо ужас :?
bagera1 - специалист
някой да има наблюдения за този диван
http://www.yavor.bg/%D0%9F%D1%80%D0%BE% ... 0%BD/75848

дават го че е немски, как да разбера качествена ли е еко-кожата
rumeniak - специалист
bagera1 написа:
някой да има наблюдения за този диван
http://www.yavor.bg/%D0%9F%D1%80%D0%BE% ... 0%BD/75848

дават го че е немски, как да разбера качествена ли е еко-кожата
"еко" кожата след няколко години се напуква и почва да се лющи! До колко е немски не знам, само знам че няма голяма фирма която да мами по някакъв начин :(

Тема "БЪЛГАРСКИТЕ МЕБЕЛИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: