Мнения и въпроси за хола
solo5 - майстор
аз затова май събрах смелост да започна да правя мебелите :roll: :?
iveliks - специалист
Колкото и да звучи зле за тези пари толкова .Но за всеки влак си има пътници лошото е ,че на хората който им се доверят на марката ЯВОР си мислят за една друга стара у здрава марка Явор но това е само съвпадение умишлено на имената и те на това разчитат и хората се лъжат .Ени мои познати с такова благоволение говореха за тази марка и че имало магазини в София и като отидъха какво да видят Нищо.
blv - специалист
[quote="iveliks"]Колкото и да звучи зле за тези пари толкова .Но за всеки влак си има пътници

Важното в случая е да знаеш цената на билета, които ще те закара там където си тръгнал.
naB4o - специалист
Ами с риск да си набера гнева, ще си призная че работя там. Вече година и 2 месеца. Фирмата се старае да постигне европейски вид, но не се получава. Единият от баш шефовете е голям ГЪЗ хаха, и гледа да спести всяка стотинка, дори и от потрошения китайски боклук. Продавали са се и мебели, които посмъртно не бих препоръчал на клиент, но има всякакви хора и някои колеги ги шиткат. Относно рекламацията, няма как да се разбере, че дадена част е дефектна, докато не се стигне до употребата й в изделието, така че отиваш и си вдигаш скандала. Мениджърите ще са първата инстанция, пред която ще попаднеш и повярвай ми, като им се изрепчиш, и ако си прав, няма какво да ти кажат. Вкарай ги в миша дупка. Относно името, ползва се с някакви стари лаври на завода и много хора често го бъркат.

П.С. От МК във Варна съм и отговарям за осв. тела. Лично фирмата ме дразни вече много, и според мен също върви към фалита хаха... и относно рекламациите:
1. чаках обков на кухнята си 6-7 месеца.
2. секцията ми си я ремонтирах сам
3. на гардероба ми едната врата беше крива, взеха я преди 4-5 дена, след 4 месеца чакане!!!

Имай на предвид, че бачкам там от година и нещо, и ме предлагаха за мениджър....

Затова сам си направих бюрото :) хаха и стана по-здраво и хубаво от "нашите"
:)
Успех и си търси правата.
Нищо българско няма в това, което продават.
Преди време си харесахме луксозен офис-стол. Поръчахме го по интернет. Като пристигна, приятелят ми отваря кашона и какво да види: частите на стола са увити в .... китайски вестници :shock: , а всички метални детайли (които са доста по този стол) са ръждиви!!! Върнахме им го обратно и си получихме и парите, но никога вече няма да погледна стоките им!
Това е несериозно и некоректно отношение - да продаваш ръждясали китайски боклуци!
rum_sz - специалист
Станахме боклуджииницата на всички азиатски стоки.Нека някой .който сам си е направил да сподели дали има проблеми с своята изработка :) :) :)
AAlexandrov - напреднал
Тъпа история, която за съжаление ежедневно се повтаря, в една или друга сфера в България. Имах някакви неопределени мераци да купувам детска стая от Явор, но добре, че прочетох темата - няма да правя тази грешка.
AAlexandrov - напреднал
Все пак, докато събирам пари за финалния щурм за обзавеждането, миналата седмица купих за временно ползване едно шкафче за обувки за 65 лева.
Относително гадно е направено, големи обувки като моите трудно влизат. Но нямам претенции.
bunsyss - напреднал
Здравейте !

Аз също изказвам негативно мнение, относно мебелни салони Явор.Мебелите не са качествени - произведени ,къде ли не ,без стандарт за качество .Не препоръчвам !!!!!!
marnik - специалист
Преди година някъде си поръчахме обикновени офис столове от Явор. Като ни ги доставиха всичките бяха ръждиви, а тапите на краката им изтъркани сякаш някой ги е влачил из целия им склад доста време. Не ги приехме и ни докараха други. Нито един от тян не е останал здрав. За 3-4 месеца всичките обелгалки се счупиха от нормална експлоация - седнеш, облегнеш се и хоп! залитнеш назад. Не бих си купил вече мебел с тази марка.

Тема "БЪЛГАРСКИТЕ МЕБЕЛИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: