Мнения и въпроси за хола
tedi1 - специалист
Имам проблем. Купихме си къща на село. Първия етаж е разпределен като кухня, трапезария и хол. Но ние решихме кухнята да се преустрои в спалня, за да има една спалня и на първия етаж, което е удобно за възрастни хора. И така остава да разположим кухня , трапезария и хол в оставащите две помещения, които са свързани помежду си. Съпругът ми настоява да разшири бившата трапезария като приобщи и част от верандата, за да стане по добре поместването на хол, трапезария и кухня. Аз настоявам , с цел по малко къртене и строителство :? да си остане така както е. Т.е. аз искам сегашното положение /първата снимка/ Изображение
А той настоява за това Изображение
Не можах да ги кача тука, доста се мъчих. Моля ви за съвети!![/img]
tedi1 - специалист
Никой ли не ще да даде мнение по въпроса ?
крум - специалист
Изхвърлете телевизора и сложете масата там. Махнете и стъклената маса - не е задължително да имате 2 маси. А и в мометнта достъпа до дивана ви е доста ограничен от нея.

Знам, че е малко радикално, но камината ви е напълно достатъчна, за да запълва студените ви зимни вечери. А и общуването по между ви
ще се подобри :-D

П.С. Ако останете на вашия вариант, когато влизате през вратата, достъпа ви ще е ограничен от масата.

П.П.С. За какво са ви цели 3 маси (ако не броим тази под телевизора, за която не е ясно дали е маса)?
Emerald - модератор
Теди, аз лично не разбирам какво мнение търсиш. :? Дали да разбивате? Това само вие си решавате. Разширява се естествено, но мястото на трапезарната маса не е в кухнята. Така или иначе не виждам причина да се отделя трапезарната от холната част. Разширяването обаче ще дойде добре за една добра кухня с всичко необходимо за готвене.
Виж мисля че втория вариант е перфецтен така че go for it!

Тема "РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ХОЛ ТРАПЕЗАРИЯ И КУХНЯ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: