Мнения и въпроси за хола
te_dda - специалист
много си харесах тези на cheers

Изображение,

обаче нямат цветове !!!! :x :x :x :x :x само някакви в кафяво-бежавата гама...тоя ъгъл го има само в 2 кафяви цвята,поръчки за други цветове не правели, ЗАЩОТО ДИЗАЙНЕРЪТ ИМ ИМАЛ ТАКОВА ВИЖДАНЕ :x :x :? :? ( и аз им казах естесвено,е им е много тъп дизайнера :lol: ), та въпросът ми е :

понеже искам бяла кожа, а не мога да намеря друга фирма с релакс механизми, знаете ли такава освен тази ?
накрая естесвено ако не намеря ще прежаля механизмите и ще си взема бял диван какъвто и да е друг ,но не и цвета ( мразя кафявата гама и нямам на какво да я вържа или поне досега не съм излислила в предвид желанията ми за другите неща)...ама тея механизми и изпълнението на фирмата като дивани са уникални...... :cool: :cool:

намерете ми нещо друго подобно, чойто дизайнер харесва и белия цвят :lol: :lol: :lol: [/url]
pavkatay - майстор
търси поне дизайнер , който не си e кръстил произведението НАЗДРАВЕ :partyman: :lol: . да не говорим, че доколкото знам тази широкоизвестна думичка не фигурира в книжовния английски език, а в разговорния
te_dda - специалист
въобще не мевълнува името, ако ще да е кръстена и "само левски" примерно , а изпълнението, модела и цветовете, както се оказа :-D
maroka - специалист
Принципно винаги можеш да си поръчаш цвят по твое усмотрение.

Ако няма такава опция нищо добро не можеш да очакваш от тази фирма. Причините може да са няколко, но не са от значение в момента.

Оправданието с разбирането на дизайнера е меко казано идиотско...винаги има опция за промяна на цвета на дамаска, или кожа. Като производство е еднакво и на практика няма никакъв проблем, освен споменатите причини.

Помисли си добре преди да поръчаш.
Chefo77 - майстор
А не си ли се замислял/а за друг вид мебел, например 2 единични канапета? Защото на Cheers с релакс механизми съм виждал и беже, и мръсно бяло, и вишна като цветове. Особено мръснобялото стои страхотно в съчетание с дъбов под.
te_dda - специалист
ами нямат такава опция...не променят цветовете...и аз си мсилех,че е мръсно бяло, но не е, светло бежаво се оказа... и за всеки модел имат по 2 цвята , т.е ако си харесам шоколадовото да речеме, го има само на 3-ка с фотьойли и на ъгъл, но не и на 2-ките и т.н...абе щуротия, и аз не мога да ги разбера...хората продават гарнитури за по 1000 лв и имат по 30 разцветки, за мен е много разочароващо да продаваш дивани на такава цена в 2 разцветки...и нямам обяснение, но както казах - беше ми дадено такова, а то е - вижданията на дизайнера на фирмата... :? ...така че по-скоро търся друг вариант като фирма....

а нещо имате ли в предвид като фирма за хубави от естесвена кожа дивани ( без механизми) да погледна ?
solo5 - майстор
Харесай си диван с евтина дамаска и го претапицирай с ествена кожа.
Цените са около 60-70лв за 1 кв.м.
За 1 нормален диван трябват около 8 кв.м. плат или кожа.
Мисля, че така ще ти дойде по-евтино, отколкото ако си вземеш диван от естествена кожа.
Друг вариант е да си поръчаш да ти направят диванпо поръчка в тапицерско ателие. Виждал съм как правят сепарета и дивани за заведение. Така ще можеш да си избереш материя и цвят.
panalov - специалист
http://www.ivveks.com/
Моя диван е купен от тази фирма и съм доволен от качеството въпреки, че съм го ползвал сомо 8 месеца
Цветове и дамаси и кожи бол ,но точно за естетвени съм питал.
XpacTa - специалист
Въпроиса е в relax механизма все пак. Този на Cheers беше доста удобен като го пробвах. Подобни по удобство съм виждал в Zona for home, иначе разни евтини фотьоилчета са с много къса подложка за краката и хич не са релакс.
te_dda - специалист
solo5 написа:
Харесай си диван с евтина дамаска и го претапицирай с ествена кожа.
Цените са около 60-70лв за 1 кв.м.
За 1 нормален диван трябват около 8 кв.м. плат или кожа.
Мисля, че така ще ти дойде по-евтино, отколкото ако си вземеш диван от естествена кожа.
Друг вариант е да си поръчаш да ти направят диванпо поръчка в тапицерско ателие. Виждал съм как правят сепарета и дивани за заведение. Така ще можеш да си избереш материя и цвят.
ами имам резерви относно предложението
първо, евтиниет дивани има видях устойчивостта на конструкцията - моят - као може да се нарече евтин за 1700 лв, на 2-та година се избуши и пропадна...за кожата,която е изкуствена нама изобщо да коемнтирам - повече такъв няма да си взема...а претапицирането в който и да съм го виждала никога не изглежда добре.....незнам тея тапицери какво правят, ама все дървена работа...а иначе има хубави дивани за по 3-4 хиляди естесвена кожа, но са без релакс механизми, а тва е единствения начин да излъжа мъжо да не купиме поредния боклук за 1500 лв :-D :lol:

Тема "холна гарнитура с релакс механизми ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: