Мнения и въпроси за хола
vladuicho666 - напреднал
колеги понеже паркета ми много скърца,ако се нареди ламинат дали ще скърца,защото мислел да го цикля ама 6-7 лв на кв.м е цикленето,по добре да дам 10-12лв и да сложа ламинат,но се чудя дали ще скърца :?
BanoTheWolf - специалист
Ако питаш мен махни си го и нареди на чисто ламинат.
Виждал съм как върху калпава замазка (явно правена с по-редки бъркала) и като се стъпва върху ламината малко или много се усеща нещо като пружиниране или по-скоро се усеща как има въздух в замазката и е кухо, а вероятно се е напукала. Как и да е, това е мое мнение :) Предполагам същото ще е и в твоя случай (скърцането няма да изчезне). Успех!
П.П. Ако го махаш и хвърляш драсни на ЛС ако си от София да ти го платя и натоваря за парното ми котле, много гори, щот са букови :)
torbalan - Дървен философ
аз пък бих предложил да си пренареди паркета, циклене, лакиране и кеф...
toni0511 - напреднал
Преди 2 седмици стар клиент си продаде къщата.Трябваше да му сменя няколко контакта и 2 кв.метра от паркета в хола.Изгубих 3 дни за да намеря същия - цена 133 евро,цвета с 2 тона по различен от стария.Ламината е с цена 4,95 евро платих 206 евро плюс первазите за целия хол.Стария скърцаше на две места за сега няма проблем с новия които поставих дирекно върху него,така че става но не бих го направил у дома , сега обаче е криза и не бих спорил с клиент . Останаха доволни и стария и новия собственик. :wink:

Тема "ламинат върху скърцащ паркет ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: