• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
qnass - специалист
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ.НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩ.КУПИХ ЖИЛИЩЕ-НОВО СТТРОИТЕЛСТВО.ПРОБЛЕМА Е ЧЕ ЕДНАТА СТАЯ Е С ОСОБЕННА ФОРМА И СЕ ЗАТРУДНЯВАМ КАК ДА НАПРАВЯ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО.ИСКАМ ДА ОФОРМЯ КУХНЯ КОЯТО ДА ОТДЕЛЯ С БАР-ПЛОТ ОТ ХОЛНАТА ЧАСТ.А АКО МОГА В НЯКОЕ ЪГЪЛЧЕ ДА СЛОЖА МАЛКА СПАЛНЯ ТИП''ПРИСТА'' ЩЕ Е НАПРАВО СУПЕР.ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО МИ ПОМОГНЕТЕ С ИДЕИ.ЕТО СХЕМА НА ЖИЛИЩЕТО(НЕ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН ЧЕРТЕЖ НО МИСЛЯ ЧЕ ВЪРШИ РАБОТА)

АПАРТАМЕНТА Е В ГРУБ СТРОЕЖ

Прикачен файл

СКИЦА.JPG
СКИЦА.JPG (19.03 KиБ) Видяна 7396 пъти
nur4e - помощник
Много си загазил с този нестандартен апартамент. В този апартамент ти само можеш да си сложиш един разтегателен диван вместо легло. Детската направи спалня. Ти не можеш една стая да направиш 3 в 1
qnass - специалист
Като се замисля май няма да има спалня.Ще мина на вариант многофункционални мебели(разтегателни дивани и сгъваеми маси)но проблема е как да ги аранжирам в тази нестандартна стая :?:
velsi - Почетен майстор
А къде са водопровода и канализацията за кухнята? На коя стена ще е тя?
Emerald - модератор
Имаш прекрасни възможности и за легло в стаята, и за функционална кухня, и за дневна зона, но вместо да си говорим тук празни приказки, аз бих ти препоръчала да потърсиш професионален дизайнер за целта.
Palawnik - специалист
Тази стая прозорци има ли?
qnass - специалист
ГЛАВНИЯ ЩРАНГ Е В БАНЯТА.ОТ ТАМ МОГА ДА ДА ПРЕКАРАМ ВОДОПРОВОД И КАНАЛИЗАЦИЯ ДО КУХНЯТА(КЪДЕТО РЕША ДА Я НАПРАВЯ) ОТНОСНО ПРОЗОРЦИТЕ-ИМА ДОЛУ В НАЙ ТЯСНАТА ЧАСТ НА СТАЯТА(ПРОЗОРЕЦ СЪС ШИРИНА 75см И ВИСОЧИНА240см И ДО НЕГО Е ДВОЙНА ВРАТА КЪМ БАЛКОНА С РАЗМЕРИ 150/240см)СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ МИ ТРЯБВАТ И ПОНЕ 3 ЛАМПЕНИ ИЗЛАЗА ЗА ДА БЪДЕ ДОБРЕ ОСВЕТЕНО.ВЕЧЕ ИМАМ НАХВЪРЛЯНИ ИДЕИ ЗА АРАНЖИРОВКАТА И ДО НЯКОЛКО ДНИ ЩЕ ГИ ПУСНА ВЪВ ФОРУМА
Emerald - модератор
Ако обичаш обаче, пиши с малки букви! Както виждаш, никой около теб не пише с главни. Това се приема за повишен тон в нета.
qnass - специалист
извинявам се не знаех
velsi - Почетен майстор
Ето ти пример за кухня за твоята крива стая. На мене много ми допада.

Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Предизвикателство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: