Мнения и въпроси за хола
stiff_bg - напреднал
Здравейте,

Интересува ме дали някой знае къде мога да купя бели первази за паркет, но да са с правоъгълна форма, а не стандартните дъгообразни, които се продават навсякъде. ПВЦ первазите като цяло не ми харесват.

Нещо като на снимката (вижте долу на сивата стена):
Изображение

Поздрави
ribnikolaevi - майстор
Има подобни, цяла система са, представляват и кабелен канал, до 3 кабела можеха да скрият. Сега не се сещам име, нито фирма, ще се поразтърся.
Цените им обаче са нагоре.
toni_g79 - специалист
Aко ти харесва можеш да ползваш това!!!

Прикачен файл

DSC01775.JPG
DSC01775.JPG (52.97 KиБ) Видяна 11111 пъти
stiff_bg - напреднал
Това изглежда много добре, само че не разбирам какво е? От къде мога да го купя и как се монтира?
stiff_bg - напреднал
ribnikolaevi написа:
Има подобни, цяла система са, представляват и кабелен канал, до 3 кабела можеха да скрият. Сега не се сещам име, нито фирма, ще се поразтърся.
Цените им обаче са нагоре.
Намерих такива, само че са ПВЦ и не стоят много добре - другото което не ми харесва е реално точно каналите за кабели защото аз имам вече окабеляване и не ми трябва. Има ги в www.bergbg.com
toni_g79 - специалист
:)
Последна промяна от toni_g79 на чет май 12, 2011 5:16 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Parador са твоите первази. Материалът е MDF с фолио, стоят невероятно и на паркет, и на ламинат. Лицевата част е абсолютен прав ъгъл. Всъщнот, первазите са правоъгълни, леко отнети в задния долен край.
Не ме питай за цени само - не мога да дам :)
Ако си от Варна, мога да направя нещо по въпроса поне откъм информация.
В интерес на истината, ламината на снимката май си е точно Parador ...
stiff_bg - напреднал
Chefo77 написа:
Parador са твоите первази. Материалът е MDF с фолио, стоят невероятно и на паркет, и на ламинат. Лицевата част е абсолютен прав ъгъл. Всъщнот, первазите са правоъгълни, леко отнети в задния долен край.
Не ме питай за цени само - не мога да дам :)
Ако си от Варна, мога да направя нещо по въпроса поне откъм информация.
В интерес на истината, ламината на снимката май си е точно Parador ...
Мерси много. Ще ги проверя, но май са точно това, което ми трябва от снимките на сайта им.
леля от село - специалист
Ххм. Аз пък си поръчах класически английски перваз от MDF, грундиран в бяло, 10 см висок, по нета, от ЮКей. Магазинът сам организира доставката като ме питаха дали ми отърва цената. Платих на тях и двете предварително. Стоката пристигна за около 2 седмици, което си бе дълго време, но ме държаха в течение и се извиниха за закъснението. Като развърлях калкулацията и се падна по около 20 лева за ЛМ, което си е доста за такова просто нещо. Сега един мискин ги сложи до половина, но диска, с който ги реже на 45 градуса не е читав и бояджията бая кит ще има да маже. Ще идва друг да ги довършва с по-читава машина.

В София се предлага едно по-ново решение от някаква пяна, която се боядисва. Имат доста красиви модели или поне на мен ми харесват. Цената, която ми предложиха бе около 40 лева за ЛМ. Фирмата, за която пиша е дистрибутора, посочен ми от производителя.

Тема "Бял перваз от МДФ или някакъв друг материал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: