Мнения и въпроси за хола
Chefo77 - майстор
casparcho написа:
АКо е здраво залепен ОК и да не е от новите меките по 1 см дебели ..там ми биеше мисълта...то много ясно , че ламината може да се сложи върху всичко само да е що годе равно..аз сам сложил на толкова вдлъбнат под ...като лодка станал...с малко лепило за дърво по фугите и е вечен :) ..
Еее, говоря за стария, разбира се, с тоя новия ламината всяка сутрин ще си като на яхта :) :)
ivanovrg - специалист
2 пъти съм разлепял мокет от пода
от тия дето навремето(по бай Тошово време) ги слагаха по панелките
толкова много дупки се отвориха,че никога повече няма да се захващам с това
направил съм 2-3 стаи върху мокета(поради споменатите случаи по горе)
едната е в братовчедка ми
няма никаква миризма или отворени фуги
jimmy_bar - специалист
аз и бригадата ми работим в Германия. Нареждали сме ламинат върху мокет вече в 2 сгради ,също така и в моята спалня вече е така четвърта година.
khankrum - напреднал
Предстои ми именно това решение и мисля да оставя мокета като отгоре сложа ламинат.С какво е най-добре да се почисти мокет,така че да бъде перфектно чист и след като изсъхне да няма следи от миризми,също така зимата колко време е добре да съхне след почистване?
Здравейте! Взехме апартамент, в който има поставен мокет в хола и едната спалня. Проблемен е мокетът в хола. Стана пухкав и мек след като го почистих с тупалката на Рейнбол. Все още не съм го изпрала, чакам жегите. Но усещаме много лоша миризма, идваща от него.
Има ли начин това да се премахне, за да преценя дали да го покрия с ламинат? А миризмата наистина е убийствена.... #-o
Chefo77 - майстор
Махайте докато е време. После пак ще го махнете, само че ще трябва да изпразвате стаите от мебелите.

Тема "Ламиниран паркет върху мокет става ли?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: