Мнения и въпроси за хола
Привет! След боядисване на стените, реших да почистя падналия извън тук таме извън найлона латекс на ламината с гъбичка. И понеже ми се стори бавно, обърнах гъбата с грапавия край и за нула време махнах капките по пода. Дотук добре... ама като изсъхна, и там, където бях търкал с грапавата страна на гъбата, паркета /цвят венге, 8мм/ избеля. И сега стои много грозно, а пораженията са на видно място. Опитах да оправя нещата с някакви препарати за ламинат и не става - белезите си остават. Там където е играла гъбата, стои светло, изхабено и много личи. Има ли начин да залича следите от триенето - да го лакирам с нещо или да го боядисам или да го измия с нещо? Или каквото и да е, за да залича следите от търкането.
root666 - специалист
Ти си го матирал с тая гъбичка, аз така се наиграх с едно пилешко ако на колата ми. Пробвай с байц в подходящ цвят, поне да не стои по-светло.
nikolson - майстор
root666 написа:
Ти си го матирал , аз така се наиграх с едно пилешко на колата ми.
Ако щеш вярвай аз така го прочетох отначало. Малко дислексията ... :mrgreen:
Мамата му разкатах... Тук ми е последния шанс да го спася, преди да заиграе теслата и да редя нов.
naB4o - специалист
Няма ли как да смениш 1-2 дъски само? Сложи килим отгоре :)
VLADO66 - майстор
Малко офтопик ама не се сдържах-ламината е много ниско качество/вече/ и не се говори за ламинат,а за фолинат :shock: /демек на фолиото с фладера няма почти никакво покритие/.Надали подлежи на покритие освен смяна на увредения участък.
nikolson - майстор
nasso3 написа:
Мамата му разкатах... Тук ми е последния шанс да го спася, преди да заиграе теслата и да редя нов.
Тъй ли не е останала някоя "дъска" и ти е стигнало точно?
nikolson написа:
nasso3 написа:
Мамата му разкатах... Тук ми е последния шанс да го спася, преди да заиграе теслата и да редя нов.
Тъй ли не е останала някоя "дъска" и ти е стигнало точно?
Имам едн, две, ама пусто проблема е по средата, та трябва да изровя половината стая...
nikolson - майстор
nasso3 написа:
nikolson написа:
nasso3 написа:
Мамата му разкатах... Тук ми е последния шанс да го спася, преди да заиграе теслата и да редя нов.
Имам едн, две, ама пусто проблема е по средата, та трябва да изровя половината стая...
Ами по-добре е от пари за нов. А и да не стигнат, можеш да преместиш обезцветените под някое мебелче.
Chefo77 - майстор
Килимче. Фулмастер. Смяна.

Тема "Помагайте, проблем с ламината" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: