Мнения и въпроси за хола
parketmilanov - специалист
тампон ,фулмастер мажеш тампона и втриваш ....така няколко пъти ..на някой по нецентрален участък за проба ...след като изсъхне парцал с оцет или препарат за миене на прозорци ....
и ще се надяваме да стане ...аконе разглобяване и сглобяване наново ...можеш захабените дъски да ги монтираш на места където ще има мебели и килими ...така ще ти стигне ламината и пак ще имаш 2 дъски :)
поздрави и УСПЕХ!!!
nikolson - майстор
Извинявам се за грешката viewtopic.php?f=5&t=43804&start=20
bagera1 - специалист
Мисля си за полиране на увредения участък като при автомобилното полиране, ако не забравя ще пробвам и ще покажа резултатите
Chefo77 - майстор
bagera1 написа:
Мисля си за полиране на увредения участък като при автомобилното полиране, ако не забравя ще пробвам и ще покажа резултатите
Бих казал да не пробваш изобщо, но ти си знаеш :)
bagera1 - специалист
Chefo77 написа:
bagera1 написа:
Мисля си за полиране на увредения участък като при автомобилното полиране, ако не забравя ще пробвам и ще покажа резултатите
Бих казал да не пробваш изобщо, но ти си знаеш :)
има абразиви за всичко, въпросът е дали покритието ще се поддаде.... абе имам всичко необходимо, ще тествам
VLADO66 - майстор
В случая е наранено покритието именно чрез абразивни действия.Щом имаш машина за полиране трябва да втриеш някое покритие :?
nikolson - майстор
Всякакво триене ще влоши нещата. В крайна сметка класът на износоустойчивост е именно измерен на триене. Ламиниращият слой и импрегнирана е оцветена крафт хартия. Продължавам да мисля, че разместването на ламелите е най-безболезният вариант.
bagera1 - специалист
Пожънах неуспех, моя дори не можах да го надраскам
Chefo77 - майстор
btrend написа:
Бях гледала един номер с натъркване с орех, може да пробвате. Иначе случилото се според мен е от качеството на ламината, защото вкъщи сме с https://siko.bg/laminiran-parket.html и имах подобни преживявания, но за щастие не и същия краен резултат.
Хайде админите да вземат да се активизират малко и да спрат навреме РЕКЛАМАТА на този магазин ...
  MamaMy - майстор
Няма начин! "Скрит рекламодател" :-D

Тема "Помагайте, проблем с ламината" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: