Мнения и въпроси за хола
chapara - майстор
И преди да затвориш картона:

http://translate.google.com/translate?h ... e_membrane
zaza14 - специалист
Паропропусклива или пароНЕпропусклива се слага? Аз мисля, че трябва да спира парите.
chuklev - специалист
Аз се обърках :?

Смятам да сложа на тавана 5 см стилиопор дюбели мрежа и шпатловка.На стената която ми е външна също 5 см а на другите мисля да сложа 4 см или пак 5 см стилиопор.
Смятам да ползвам за лепене както и за шпатловка билко с фибри като накрая завършека ще направя със сатен на кнауф и за още по фино да взема една голяма опаковка оранжев шийтрок.
Какво ще ме посъветвате.
chapara - майстор
zaza14 написа:
Паропропусклива или пароНЕпропусклива се слага? Аз мисля, че трябва да спира парите.
ПароНЕпропусклива :wink:
chuklev


Какво ще ме посъветвате.
Че ще се сдобиеш с добро количество мухъл под стиропора по всички външни стени и тавани(последен етаж-неотопляем). Всичката пара от дишане и други ще кондензира на студения панел зад стиропора :wink:
dadko - майстор
chuklev написа:
Аз се обърках :?

Смятам да сложа на тавана 5 см стилиопор дюбели мрежа и шпатловка.На стената която ми е външна също 5 см а на другите мисля да сложа 4 см или пак 5 см стилиопор.
Бях чувал стириопор стериопор, стиреопор или стереопор и какъв ли не пор за стиропора, Но стилиопор- не бях срещал досега.
Също както и акумулатор не се научих как правилно се пише...акумулатор, акумолатор, акомулатор.
gogitko - специалист
chuklev написа:

Смятам да сложа на тавана 5 см стилиопор дюбели мрежа и шпатловка.На стената която ми е външна също 5 см а на другите мисля да сложа 4 см или пак 5 см стилиопор.
Точно това се слага ама от вън.
chuklev - специалист
dadko написа:
chuklev написа:
Аз се обърках :?

Смятам да сложа на тавана 5 см стилиопор дюбели мрежа и шпатловка.На стената която ми е външна също 5 см а на другите мисля да сложа 4 см или пак 5 см стилиопор.
Бях чувал стириопор стериопор, стиреопор или стереопор и какъв ли не пор за стиропора, Но стилиопор- не бях срещал досега.
Също както и акумулатор не се научих как правилно се пише...акумулатор, акумолатор, акомулатор.
Благодаря за поправката Вие сте велик браво все пак сте писали по темата.Ганьовец
chuklev - специалист
gogitko написа:
chuklev написа:

Смятам да сложа на тавана 5 см стилиопор дюбели мрежа и шпатловка.На стената която ми е външна също 5 см а на другите мисля да сложа 4 см или пак 5 см стилиопор.
Точно това се слага ама от вън.

а за вътре какво?
gogitko - специалист
Прави конструкция с вата и гипсокартон ако мислиш че ще се справиш и те това е.
dadko - майстор
Слагай стулиопор на тавана и шпаталовай с каквото си решил. Е, ще се образува мухъл между него и бетонната плоча, ама ти него няма да го виждаш...

Тема "Изолация на хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: