Мнения и въпроси за хола
DaGa - напреднал
Абе пичове, я да питам тук може пък някой да помогне :

Значи задача е следната - искам да сменя врата на хола в нас /панелка, метална каса от широките, но от едната страна съм слагал гипсокартон на констурукция, та ширината идва 18,5см някъде/. Тъпото е,че няма как вече да махам металната каса. Тъпото също така е,че височината на светлия отвор на тия каси е 190см.. да им и панелките. Та идеята е откъде възможно най-тънко да намеря каса с врата,която да изработят по тия размери ?
Гледах само крила по практикер / там са некви баси нестандартните размери/ в бриколаж, в баумакс... там все с каси по 10-12 см.
В баухауса има само крила, почти, ама почти само с размери като това в момента което е, но вместо 83,5 широко е 82,5.. и тоя сантим еб@ва работата яко,щот езика на бравата идва точно до преди отвора - демек, няма как да се затвори тая врата. А и само крило на тая метална каса,нещо не ме кефи...

Та ако някой може да ме насочи къде да търся нещо евтино, щот в баухауса има с каси до 22см... ама общо каса,врата, подрязване и т.н. към 350лв. идва.. Б@ го ама толкова пари за една врата няма да дам.
egomen66 - майстор
Поръчай си алуминиева по размер и цвят. Или ти е скъпо... #-o
Spokoiniq - майстор
Като няма да дадеш, си седиш със сегашната врата.Панелковите врати се обличат успешно със СМОК каса на Classen, но на 18см се съмнявам...Магазините не се изчерпват само с тройно надценените Бау-, Бри- и подобни вериги за неделно ремонтиращи балъци.
DaGa - напреднал
Мдааа и в този форум вече се е напълно с хейтърчета... Вие Г-да ако имате пари в излишък - аз за разлика от Вас нямам. Мислех си,че поне в този форум ще се останали нормални хора,но явно съм се излъгал.

А пък това за алуминиевата... никога няма да си причиня това - да сложа такава врата на хол,спалня,кухня и т.н.. за баня може,но до там .
egomen66 - майстор
DaGa написа:
Мдааа и в този форум вече се е напълно с хейтърчета... Вие Г-да ако имате пари в излишък - аз за разлика от Вас нямам. Мислех си,че поне в този форум ще се останали нормални хора,но явно съм се излъгал.

А пък това за алуминиевата... никога няма да си причиня това - да сложа такава врата на хол,спалня,кухня и т.н.. за баня може,но до там .
Въпрос на избор..... и финанси. Недей така остро с квалификациите( хейтъри ) . Всеки гледа да помогне.Не може , само от един въпрос , да се светнат хората. Можеше да споделиш , ценови диапазон и визия която търсиш. А хейтър означава :arrow: „човек, който не може да бъде щастлив от успехите на другите” :partyman: http://vrati-bg.com/center.php?w=5&s=40 ... ceeb8cc1d7 :arrow: Това е цитат от техния сайт - Искам да монтирам интериорна врата на отвор на панелно жилище с метална каса. Трябва ли да се кърти металната каса на отвора?
Не е задължително. Можем да предложим вариант, в който старата метална каса ще бъде облечена с новата каса на интериорната врата.

Прикачен файл

5.jpg
5.jpg (31.76 KиБ) Видяна 2100 пъти

Тема "Питане относно интериорна врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: