Мнения и въпроси за хола
Chefo77 - майстор
Аз не го обработвам. Ако някой го обработва, да си каже без бой :)
pe60777 - напреднал
Chefo77 написа:
Аз не го обработвам. Ако някой го обработва, да си каже без бой :)
Ясно. Благодаря за отговорите. Много интересна и полезна тема...

Поздрави

:prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Последна промяна от pe60777 на чет окт 27, 2016 12:59 am, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Моля, ама защо със средни пръсти :lol:
KingLin - майстор
Как защо бе Чефо :lol: Тука кучето с гледане стана касапин в тая тема :)
Chefo77 - майстор
Ааа, не така Велински. Човекът е заинтересован, нека му помогнем сам да го направи!
pe60777 - напреднал
Chefo77 написа:
Моля, ама защо със средни пръсти :lol:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ИЗВИНЯВАЙТЕ!!! ОБЪРКАЛ СЪМ ЕМОТИКОНАТА

ТАЗИ Е ПРАВИЛНАТА :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:

Още веднъж се извинявам. Има ли начин да си поправя предния пост? Към модератор ли да се обърна?
pe60777 - напреднал
Chefo77 написа:
Ааа, не така Велински. Човекът е заинтересован, нека му помогнем сам да го направи!
майстора вече го направи

сега откривам стоте разлики

след дъжд качулка е моето питане, но дано поне помогна на някой друг...
Chefo77 - майстор
Всеки има различен стил на работа. Важното е крайният резултат да е добър за клиента!
pe60777 - напреднал
Chefo77 написа:
Всеки има различен стил на работа. Важното е крайният резултат да е добър за клиента!
Да. Стиловете са различни. При мен майстора ме накара да изкъртя теракота. После правихме замазка. После не сложи достатъчно двукомпонентно лепило - останаха две баки. От икономисаното лепило се отлепи паркета/дюшеме. После на 40 м2 "готов под" проби 300 дупки които напълни с полиуретаново "не знам какво си" и набута нещо като чепове които изряза от паркета. Накрая за спомен ми остави цялото си окосмение по лака за да не ми липсва и да не го забравям...
pe60777 - напреднал
За детската стая дойде следващия майстор. Той реши, че ще лепи паркета върху теракота. За съжаление и той се отлепи след няколко месеца. Сега причуквам паркета защото фугата до стената се "премести" с средата на стаята и детето се спъва...

Тема "Подова замазка за естествен паркет/дюшеме" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: