Мнения и въпроси за хола
Здравейте,

Оправих си скърцането на паркета :-D:-D:-D , което се дължеше на неравната основа. За това използвах ADEGLOSS 10 (http://www.adesiv.it/servlet/SrvInvoker ... nea=&id=49). Пробива се дупка, после със спринцовка първо малко (малко!) вода, после от тази "пяна". Съхне напълно за 24 часа, разширява се като строителната пяна и запълва дупките под паркета.

Това може да се купи от магазина за лепила и лакове срещу зала универсиада. Шишенцето струва 14 лв.

Обаче сега имам нужда от майстор, който да го изцикли. Извиках хора от parket.bg. Дойдоха на оглед, казаха няма проблем ще го изциклят. Разбрахме се за ден и дойдоха ама... ги изпратих да си ходят. НЕ препоръчвам parket.bg на никой защото:
0. Не могат да ти кажат час. Казаха ще дойдем на оглед след обед след 12. Дойдоха в 7 вечерта след като им се "скарах" по телефона.
1. Безпрахово циклене, ама друг път... :sad:
2. Казаха че с тяхната машина не можело да се цикли стар паркет (понеже е замърсен, трябва малко повече да се вземе) защото била за нов паркет :shock:
3. Преди да видя че не е изциклен добре, фугираха го, ама ... стар паркет, големи фуги, и фугиращата смес се слегна и пак се появиха фуги на места. Нямало какво да направят и за малко да го лакират така... :x

Та сега основния въпрос: трябва ми майстор с машина, която да вземе 1 мм от паркета. Препоръчайте ми някой,

Мерси!
nasco2 - специалист
Опитаи www.standartparket.com добре работят.

Тема "пак стар паркет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: