Мнения и въпроси за хола
mladenvasilev - специалист
:!: :!: :!: zdraveite na vsichki..predstoi mi svarzvane na obratna voda ot terasa koiato ste pravia kuhnia kam kanalizaciata mi..no moze li niakoi da mi kaze tai kato e panel moga li da vkaram trabata v poda,,,da ne isdalbaia tavana na komsiata ot dolu...a tai kato v momenta imam postaven laminat ne e li po dobre da izdalbaia ulei v nego i malko ot poda i togava da postavia nov laminat otgore...taka ili inache ne moga da spasia staria laminat tai kato e lepen i ne moga da go razglobia...no da ne mi vdigne mn nivoto...mn vi molia za savet.... :!: :!: :!:
bisplus - специалист
Пиши на кирилица!
Palawnik - специалист
Е точно на връх 24 май ли трябваше да пишеш на методиевица???? :?
mladenvasilev - специалист
Palawnik написа:
Е точно на връх 24 май ли трябваше да пишеш на методиевица???? :?
velsi - Почетен майстор
Можеш да вкараш малко тръбата в пода, за да постигнеш някакъв наклон, но как точно да стане това никой не може да те посъветва, защото не ни е известно нищо от разположението. Аз бих помислил за вариант да се прекара по стената, да се вкопае малко и да се прикрие с някаква вътрешна изолация например. Така може би има шанс и да се спаси ламината.
jel4o - специалист
VELSI е прав за варианта по стената но според мен даже не е нужно да се вдълбава,а само да се прикрие с нещо подходящо и си решаваш проблема вместо да си правиш кушии с разни вдълбавания в под стена и прочие. :shock:

Тема "svarzvane na obratna voda" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: