Мнения и въпроси за хола
Здравейте има ли идея някой къде мога да намеря вътрешни външни ъгли и снадки обиколих всички магазини дето се сетих и греда. става въпрос за София.

Прикачен файл

перваз 4.JPG
перваз 4.JPG (35.17 KиБ) Видяна 2346 пъти

Прикачен файл

перваз 3.JPG
перваз 3.JPG (64.55 KиБ) Видяна 2346 пъти

Прикачен файл

перваз 2.JPG
перваз 2.JPG (61.46 KиБ) Видяна 2346 пъти

Прикачен файл

перваз 1.JPG
перваз 1.JPG (61.82 KиБ) Видяна 2346 пъти
Анонимен1
Принципно навсякъде където продават первази трябва да имат и "арматурата". Може и в магазин за паркети, може и в Бриколаж, Практиер, HomeMax та даже май и в Метро имаше. Понякога обаче са много забутани или са надписани грешно. Ако не можеш да намериш, питаш някой от магазина или проверяваш всяка кутийка в близост до первазите. Внимавай само, че има леви и десни тапи, най-добре с парче перваз да ходиш и да пробваш. Отделно има различни первази и някои елементи/первази не си пасват и се налага преправяне или замяна.
Chefo77 - майстор
Andisi написа:
Принципно навсякъде където продават первази трябва да имат и "арматурата". Може и в магазин за паркети, може и в Бриколаж, Практиер, HomeMax та даже май и в Метро имаше. Понякога обаче са много забутани или са надписани грешно. Ако не можеш да намериш, питаш някой от магазина или проверяваш всяка кутийка в близост до первазите. Внимавай само, че има леви и десни тапи, най-добре с парче перваз да ходиш и да пробваш. Отделно има различни первази и някои елементи/первази не си пасват и се налага преправяне или замяна.
Всъщност - навсякъде, където продават ТОЧНО ТОЗИ МОДЕЛ первази... :wink:
Ако колегата помни откъде ги е взел - оттам.
Ако не - може да звънне на телефоните в този сайт и да попита дали зареждат первазите на FN Profile (макар да го пише в сайта им) и да им продиктува цифричките или буквите от гърба на перваза за наличност.
Смисъл да се обикаля няма никакъв - при над 10 производителя, всеки с поне 2 модела перваз, шансът някой да има точно твоя е малко като билетче от лотарията ...
Анонимен1
Съгласен, да, аз не знаех, че може така да се процедира а и на мен ми се наложи да ползвам едни стари первази които не знам кога и откъде са купувани и затова така процедирах.
Chefo77 - майстор
Е, когато няма откъде е така, да. Проба - грешка.
благодаря на всички включили се необходимите ъгли вече са взети.

Тема "ъгли за пвц первази" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: