• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kokopeykov написа:
Проблема е решен . Колкото и да не ми се искаше циклене и лакиране! Не знам какъв беше лака но нищо не хвана нито с шкурене нито без от горе стоеше като филм Пробвах и други простотии , резнах парче и ясно се видя до каде е лака и от долу добре попилия безир. Този път предварително проучих майсторите от препоръчаните втория се нави каза ми какво да очаквам, прекова го изстрга го /тоя път трицата ми се видя добре 2 чувала и трета за 21-22 квадрата/ и утре остава 2 ръка и във вторник или сряда почвам с мебелите и да видим дано не се разочаровам отново .
Честито и броя след колко време ще се оплакваш от новия лак. Много съм лоша
kolcho - специалист
btrend написа:
Ние в подобна ситуация сложихме направо детски ламинат, поръчахме от Сико и ни го наредиха за 2 дни, без циклене и цапаници, че сме с малко дете и няма начин.
btrend написа:
предстои да сменяме и в детската стая и пак ще вземем от там.
Я уточни версията, че нещо издишаш :lol:
Chefo77 - майстор
Няма издишане, в с'ико всичко има, с'ико всичко правят, с'ико всичко могат и здраво рекламират. Абе пичове, толкова ли прости изглеждат потребителите на този форум???
kolcho - специалист
Chefo77 написа:
Няма издишане, в с'ико всичко има, с'ико всичко правят, с'ико всичко могат и здраво рекламират. Абе пичове, толкова ли прости изглеждат потребителите на този форум???
Човече, при наличието на интелекти от типа "Чолев & Co" тук - как да не разчиташ на човешката глупост, а?
:lol:
  • 1
  • 2

Тема "под на младежка стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: