• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не можеш да затвориш роднина в помещение без естествено осветление. :sad: Даже за офиси не разрешават такова нещо
Стената можеш да направиш, не е скъпо, за сам човек работа, но намери друго решение на жилищния проблем
Раздели по дължина
niki292002 - специалист
Той ще е в часта с прозореца. Часта без прозореца ще е за мен. Не мога да разделя по дължина. (просто защото хола е по продълговат)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да разбирам, че висиш денонощно на компютъра и не пушиш? :-))) :-)))
Много интересни решения има на помещение широки под 2 метра. Да си го знаеш. Пък и няма да ви е преходно
niki292002 - специалист
Аз не мога да се сетя за други решения. (ако ми дадеш и други варианти ще съм ти адски благодарен)
Просто съм в "тийн" възрастта и не се задържам за особено дълго вкъщи. :) (и не пуша)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Хубава възраст :supz:
Дай точни размери на помещението, разположение на прозорец и врата, ръст, пол и възраст на обитателите
Spokoiniq - майстор
Умори бабата и си живей спокойно :lol: :lol: Не се задържаш вкъщи не защото си тийн, а защото не те кефи обстановката и в момента...
ktamen - специалист
Надлъжният вариант май е абсурд - ще се получат два 8 метрови коридора. Може би Z образна стена, но едва ли ще е много функционално. Или диагонална стена.
Думичката "оберлихт" мислех, че е прозорец на тавана, а не на стената, без значение колко високо е разположен. Така или иначе стена, която в горният си край е от стъкло (може стъклото да е матово или да са стъклени тухли), май е най-реалистичният вариант.
По-сложен начин е стаята до прозореца да стане с нисък (може и наклонен) таван. И светлината да минава между двата тавана.
Качи една рисунка на стаята, може да измислим достатъчно читав вариант.
maistorcheto33 - специалист
И аз смятам, че стена, която в горният си край е от стъкло би бил най-добрият вариант за стаята. Така няма да имаш проблем и с осветлението.
  • 1
  • 2

Тема "Разделяне на хол." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: