• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
Chefo77 - майстор
Пич, вярвай ми - НИКОГА не са достатъчни! :lol:
Lisko - майстор
Съгласен с по-горните мнения. Не ти трябва 4К. Гледай по-големшък да е. Колкото повече - толкова повече!
Напъни се, ако трябва - вземи пари на заем. Парите после ще ги върнеш, а телевизора остава да му се радваш.
И матов разбира се. Дали ша е Самсунг или ЛГ - надали има голямо значение. Ние гледаме ЛГ от 5-6 години. Нямам оплаквания.
Готино е ако поставката предлага въртене около вертикалната ос. Освен ако не го слагаш на стената де.
prascho - майстор
Въртенето по вертикалната ос може и с шкаф да стане. Не съм съгласен с парите на заем за чист пасив :). Няма какво да се напъва, че не се знае какво ще се роди.
професионал - специалист
Момчета и аз съм пред избор на ТВ, но за детската стая - големината ще е сигурно
32 инча - не знам дали има нужда от по-голям, а не знам и какво точно да търся като
параметри - дали трябва да е смарт, със сигурност ще е Full HD и какво още да гледам?
Марките ще са Самсунг или LG.
DundyTheCroc - майстор
Децата колко са големи, принципно си падат по 3Д?
nataliq - помощник
Решили сме с мъжа ми да си купим едно хубаво телевизорче за спалнята, вечер да ги гледаме, защото сега е един стар на 30 години сигурно. Като цяло нямаме конкретни изисквания, но да е някой до около 600 лв. Спряхме се на този модел https://ardes.bg/product/32-sony-kdl-32 ... saep-77756 и бих се радвала, ако някой ме посъветва дали изборът ми е добър.
plamen6703 - майстор
nataliq написа:
Решили сме с мъжа ми да си купим едно хубаво телевизорче за спалнята, вечер да ги гледаме, защото сега е един стар на 30 години сигурно. Като цяло нямаме конкретни изисквания, но да е някой до около 600 лв. Спряхме се на този модел https://ardes.bg/product/32-sony-kdl-32 ... saep-77756 и бих се радвала, ако някой ме посъветва дали изборът ми е добър.
Избора ви е много добър и може спокойно да реализирате покупката и със здраве да го гледате.
Този е малко повече от обявените 600 лв. но като цяло за цена около 600 лв. каквото и да вземете като качество не очаквайте да има някаква драстична разлика, освен ако не се доверите на локумите, които разтягат някои продавач - консултанти по магазините и потребители по форумите, които познанията им за телевизори са свързани с гледане на телевизора отпред и почти не знаят какво има под капака на телевизора :)
Успех в покупката!
tanq222 - специалист
Взехме го и сме много доволни. Вечер си сядаме с мъжа вкъщи, сипваме си по чаша вино и започваме да си гледаме филмчета,
Chefo77 - майстор
Честито, Таня!
Аз пък съм харесал това ...
Но засега само съм го харесал, 42-ката е само на 3 години, има още да тегли :) :)
  • 1
  • 2

Тема "Избор на ТВ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: