Мнения и въпроси за хола
бориславиния - помощник
имам голям проблем - имам един огромен Г-образен хол- 37 кв, искам да го преградя на хол и спалня- но за съжаление така хола който става 24 квадрата остава без външен прозорец- моля кажете някаква идея, така че хем да го преградя хем да има по някакъв начин естествена светлина в хола- милсех си всичко - от стъклени тухли през половината стъкло половина тухли, дори оптични влакна между тухлите, но нямам никакъв опит в строителството и съм в шах :?:
ABEPA - напреднал
Неможе ли да се избие един прозорец.
Emerald - модератор
Няма начин за идеи без да се види схемата.
бориславиния - помощник
shema - trudna rabota, utre 6e s eopitam , a ne moga da izbiq prozorec za6oto wsi4ki steni sa watre6ni, edinstwenata koqto ne e e osnowna na sgradata
бориславиния - помощник
това е скицата, сетих се че ми дадоха преди много време и електронна- помещението е от входа след коридора вляво има врата - Г- образното помещение
бориславиния - помощник
спазвам всички стъпки и условия които са поместени от модератори отностно снимката както и я преформатирах цялата и пак не можах нищо да направя
velsi - Почетен майстор
Да не би да не е JPG формат? Прати ми я на майл-а, аз ще я оправя.

Прикачен файл

ScanImage001_.jpg
ScanImage001_.jpg (177.64 KиБ) Видяна 5948 пъти
ICC - специалист
Явно аз нещо не разбирам :? Под Г-образен хол, хола и столовата ли разбираш? Аз на скицата не видях помещение без прозорец :? :?

Тема "Г-образен хол- преграден и осветен?!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: