• 1
  • 2
Мнения и въпроси за хола
Не държа да се отварят и четирите, дори на мен ми трябва отваряемата част да е само в единия край, както е на първата снима. дали ще се плъзга, отваря туп хармоника или като обикновена врата няма голямо значение. Избрах първоначално плъзгането заради по-прибраното отваряне. Ето това също ми харесва. С разлика, че при мен светлия отвор е с размер 3,55м на височина 2,60м.
Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 25, 2020 12:44 pmvankova написа:
Не държа да се отварят и четирите, дори на мен ми трябва отваряемата част да е само в единия край, както е на първата снима. дали ще се плъзга, отваря туп хармоника или като обикновена врата няма голямо значение. Избрах първоначално плъзгането заради по-прибраното отваряне. Ето това също ми харесва. С разлика, че при мен светлия отвор е с размер 3,55м на височина 2,60м.
Изображение
При затворено положение, искате ли да е уплътнено?
Какво значи да е уплътнено? Не искам да зеят дупки, но не държа да е чак уплътнено. Ако правилна съм разбрала.
nelina_london - специалист
Вратите crittal ви харесват заради елегантността на рамката и прозирността през стъклото,като по този начин увеличават пространството.
Ако рамката е по-дебела,а стъклото матирано ,ще се получи коренно различна визия.Матирана преграда с такъв размер не създава положително усещане,потърсете примери в интернет.
Като вашите примери съм виждала в дома на Андрей Арнаудов и Емануела Толева.
чет юни 25, 2020 2:08 pmnelina_london написа:
Вратите crittal ви харесват заради елегантността на рамката и прозирността през стъклото,като по този начин увеличават пространството.
Ако рамката е по-дебела,а стъклото матирано ,ще се получи коренно различна визия.Матирана преграда с такъв размер не създава положително усещане,потърсете примери в интернет.
Като вашите примери съм виждала в дома на Андрей Арнаудов и Емануела Толева.
Права сте, ако намеря майстор да ми ги направи, може би ще се откажа от матираното стъкло.
  • 1
  • 2

Тема "Преграждане на всекидневна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: