Мнения и въпроси за хола
Здравейте! Срещам огромен проблем да намеря осветително тяло за всекидневна светещо нагоре. Имам други две помощни лампи в хола, които са доста силни, но искам основната да може да осветява целия хол макар и не с много силна светлина. Хола е около 30 м2. Искам да сложа плафон или полилей, който да свети нагоре и настрани и общо взето хола да се осветява от отразената светлина, която за мен е много по-приятна. Някой да е виждал нещо подобно, че претърсих сума ти каталози и нищо не видях? Благодаря предварително!

Да добавя само иска ми се да е модерно и с интересна визия! :)
krasi92 - майстор
купи си полилеи с крушките нагоре. колко да е модерен каквото и да значи това ще избереш сам.
ср сеп 22, 2021 9:50 pmkrasi92 написа:
купи си полилеи с крушките нагоре. колко да е модерен каквото и да значи това ще избереш сам.
Това имах предвид, че единствените от този род са старите видове, които са доста ретро. По съвременните, които са с ЛЕД нямат такива варианти. Нямам идея защо...
shotik - майстор
В Практис, в София има доста голям избор, има с настрани насочени абажури, а и някои спотове мисля,че са с регулищи посоки на абажурите.
addicted - специалист
Аз купих розетка за таван с три извода, от нея пуснах три различни по дължина текстилни кабела, с три симпатични фасунги. На фасунги те завих крушки като от снимката.
Прикачен файл:
Osram_Vintage_1906_LED_Globe_Mirror_Black_7W_2700K_E27_non_dim.jpg
Osram_Vintage_1906_LED_Globe_Mirror_Black_7W_2700K_E27_non_dim.jpg (14.2 KиБ) Видяна 3578 пъти
Получи се добре.
ср сеп 22, 2021 10:12 pmaddicted написа:
Аз купих розетка за таван с три извода, от нея пуснах три различни по дължина текстилни кабела, с три симпатични фасунги. На фасунги те завих крушки като от снимката.

Osram_Vintage_1906_LED_Globe_Mirror_Black_7W_2700K_E27_non_dim.jpg

Получи се добре.
Хмм идейки идейки, благодаря много!
Иначе тези, които са само настрани не са точно това което искам. Предполагам, че ще блестят неприятно в очите, а това е точно каквото не искам. Идеята ми е помещението да се осветява от отразената светлина на тавана.
Честно казано мисля ЛЕДовете идват слаби да осветят помещение по този начин иначе все щях да срещна някой модел. Доста каталози разгледах, щом няма е с причина. Все пак ако някой е виждал нещо да сподели. Благодаря!

Тема "Осветително тяло всекидневна светещо нагоре" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: