Мнения и въпроси за хола
pavelvasilev - специалист
Привет колеги,

Ламината в хола ни е идеално равен и здрав, само че е вече позахабен и тук - там има надрано, ще има ли проблем да сложа новия ламинат върху стария, трябва ли да сложа подложка и ако да, колко мм да е дебела, също как да бъдат наредени новия спрямо стария ламинат, знам че ще се вдигне малко нивото, тъкмо ще се изравни с плочките в коридора че там е с около 8 мм по-високо?

Мисля сам да монтирам ламината, освен ако случайно не е включен и монтажа към цената, ще гледам ламината да е качествен и да не е по-дебел от 8 мм, рабирам че е добре да е двоен клик система?
Lutchezar - майстор
Не се вижда снимката.

Алтернативен вариант: майката на един приятел го издебна когато е в отпуска, изшкурила ламината и го лакирала. И както каза той, за учудване се получило доста добре, по-добре отколкото е бил като нов.

Та в този дух, има си препарати и за ламинат.
pavelvasilev - специалист
съб юли 30, 2022 4:26 pmLutchezar написа:
Не се вижда снимката.

Алтернативен вариант: майката на един приятел го издебна когато е в отпуска, изшкурила ламината и го лакирала. И както каза той, за учудване се получило доста добре, по-добре отколкото е бил като нов.

Та в този дух, има си препарати и за ламинат.
Не съм качвал снимка, каква е връзката с въпроса ми с "алтернативния вариант" и с "препарата за ламинат" :? , ще слагаме нов ламинат върху стария, какви изшкурвания, какво лакиране, какви препарати за ламинати :weedman: ? :partyman:
Chefo77 - майстор
2 мм полиетиленова подложка и новият ламинат напреки на стария.
Lutchezar - майстор
Прикачен файл:
IMG_20220730_203402.jpg
Извинявай, не съобразих че това ти е част от подписа. Подвеждащо е.

Тема "Полагане на нов ламинат върху стар ламинат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: