Мнения и въпроси за хола
trevora - специалист
Дизайнер-проектант в мебелна фабрика.
Моля не забравяите ,че дизайна не е като математиката! Демек точна наука, тук може да има доволни и не до там! Но има хора, който немогат да си представят и два цвята един до друг, камо ли мебелите в жилището им!Затова служат дизайнерите! На всичкото отгоре и навързват текстила и осветлението с мебелите, препорачват и бяла техника...еи такива работи...Да не говорим, че докато вие сте на работа те са в кащата ви и се занимават с майсторите, така ,че разправичта с тях си остава в техния двор! Аз например съм ползвала услугите на една такава, и трябва да отбележа, че съм особенно доволна!
Последна промяна от swetur на вт юни 23, 2009 4:16 pm, променено общо 1 път.
maroka - специалист
Сега сериозно,видях темата ти и прочетох и в Диблата
Дайте един линк да погледнем и ние тази тема, че ми стана интересно :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
swetur, забавно е да се рекламираш в трето лица. Не е свежо, но е забавно.
ribnikolaevi - майстор
Ако това правиш ти http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=17524 , нали не си мислиш че си дизайнер?
trevora - специалист
swetur.,редно е като качваш снимки от нета в сайта си да обявиш на кого са точно.Не искаш да ме убедиш ,че това са ваши неща :shock: Да не говорим ,че след като във профилати пише че си дизайнер използваш услугите на други,за да ти обзаведат дома :? Нямаш ли стил,вкус,усет???И как след като произвеждате мека и корпусна мебел се интересуваш от чертежи и как се прави диван .

http://www.napravisam.bg/forum/search.p ... hor=swetur
Ти направо ме утрепа :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Все пак минаха повече от две години. Възможно е, нооо грубо, много грубо.
брейййййй, тук се е водило раследване!
Може в такав случай някой да е забелязал от кога сам регистиран и кога пускам това саобщение! А и на никой не сам длъжен да давам обяснения!нали? :lol:
А и някой замисля ли се, че този профил може да се ползва и от друг???
rulom - модератор
Дизайнерството е хубаво нещо :) , ама когато от всякъде бликат дизайнерски идеи и предложения, на обикновения човек му идва малко в повече това някой да му казва как и с какви цветове да прекара следващите 10 год. от живота си, да не говорим пък, че дизайнера щял да следи майсторите дали шпакловат качествено или редят плочките :?
......за ел.инсталацията и ВиК няма изобщо да споменавам :roll:
Ма то и аз значи съм дизайнер...щото на един обект наглеждах циганите дали работят качествено :-D

Тема "Ползвали ли сте услугите на интериорен дизайнер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: