Мнения и въпроси за хола
Здравейте! Холът ни е с червена холова гарнитура, маса цвят венге, стените са много светло прасковено, килима е кафяв с тъмно оранжев кръг в средата, не мога да преценя какви пердета да сложа, или римски щори. Проблемът е че има радиатор, който не искам да се вижда и изобщо много ми е трудно да преценя какво да сложа перде или щори. Помогнете със съвет!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Честито за новия хол!! Ще постнеш ли снимки?
meriko - напреднал
Мислила ли си за компромисен вариант с прави текстилни щори от плътна органза или лен.Така през лятото ще скриеш радиатора, а през отоплителния сезон можеш да ползваш и плътни пердета в неутрален цвят.Картина ще има ли? :?:
hriogi - помощник
Според мен ще се получи добро съчетание и контраст, ако пердетата са в цвета на холната гарнитура, ако тя е в тъмно червено или с цвета на оранжевия кръг, ако е светло или доматено червена. Плътността зависи от теб. Пердетата създават повече уют, а дори и да са прозрачни пак няма да може да се каже през тях колко е грозен радиатора. Иначе решение е и да има 2 комплекта пердета плътни и прозрачни (разбира се в един цвят или близък нюанс).

Тема "Моля, дайте ми съвет за цветово съчетание!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: