• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Andri01 - майстор
:lol:
А, още виждаш!!!
Щото ако не виждаше, нямаше да е толкова смешно.

Христос воскресе, бате кемо!
Ако не си забелязал де.

Киррил - специалист
Очарован съм от евровизията последните години. Тя е образец на морални и естетически ценности, които всички българи трябва да възприемем.
Да се наложи като официален дрескод в министерският съвет.

Прикачен файл:
436314605_989669982516795_5336774178358645178_n.jpg
436314605_989669982516795_5336774178358645178_n.jpg (85.34 KиБ) Видяна 210 пъти


За просперитет на европейските ценности - радост за душата на евроатлантиците .

Прикачен файл:
3.jpg

Тоя жена ли е или хемофродит? Само питам за един приятел.
Прикачен файл:
4.jpg
4.jpg (47.2 KиБ) Видяна 209 пъти
Истината е, че на там вървим и ние, и никак не е смешно.
MamaMy - майстор
Не е смешно, тъжно и срамно е. Джендърството процъфтява, а все повече от младите се раждат сбъркани. Едно от малкото "лекарства" за "мъжете" беше задължителната казарма. Не стига, че я премахнаха, ами с увеличаване на еманципацията вкараха в армията и жени та съвсем ги поощриха. Бръсненето отдавна спря да е само мъжко занимание та не остана какво освен младите мераклии да ги пращаме командировка в Анадола. Сигурен съм, че ще им минат мераците за дълго след като им зараснат трътките. :lol:
sstefanov - майстор
Е, хайде сега.Тези определено не са не са Еврогейове (който не ги познае да ми пише, единият дали не беше и "народен артист")
И не е само той (тя, то), но за нашите може, а за другите - не:
Изображение

Изображение

Киррил, в свободния свят всеки е такъв, какъвто иска да бъде. Ако някой не ми харесва си е мой избор. Ако той не ме харесва е негов. Но определено не одобрявам квотите, да не си помислите нещо?
MamaMy - майстор
Тези сбърканите които си траят и не се афишират и рекламират с тоя "недъг" мога да кажа, че дори ги уважавам. Повечето от тях дори не са си признали официално. Такива са примерно: Георги Парцалев, Фреди Меркюри. Станали са известни с таланта си, а не със сексуалната си ориентация. Другия тип много ме нервят. Тези крещящите и скандиращите.
kozl - майстор
2000 TV канала без да плащате скъп абонамент
Не е необходим интернет, просто трябва да свържете HDTV антената към телевизора си, да се свържете с усилвателя на сигнала и да сканирате каналите (сканирането на каналите може да отнеме около 5 минути).
Работи както с нови смарт телевизори, така и със стари телевизори!
Местни канали, ситкоми, спортни канали, образователно съдържание и съдържание за възрастни, филми, платени канали и др.
Избягвайте да плащате за скъп кабел или сателит. Безплатни канали за цял живот!

+3000 ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ НЕ МОГАТ ДА СБРАШАТ
:weedman:
hidrazin - майстор
нед май 12, 2024 10:41 pmsstefanov написа:
... но за нашите може, а за другите - не...
Само дето на тоя в дясно, след тази снимка от "вечеринката" му се стъжни живота.
Там дето е сега с такива не се церемонят много а си носят последствията.
За разлика от евро...ейска Европа, ХВАЩ и Канада дето на такива им се радват като на писани яйца.
Изхвърлиха го от участие във филма "Иван Василиевич променя всичко" (римейк на филма от 1973-та "Иван Василиевич сменя професията") - ЦЪЪЪК
Беше премахнат от плакатите, сцените с него бяха преснимани, изхвърлен е от концерта за лауреатите на музикални награди "Златен грамофон".
Скоро му блокираха сметките в три банки заради невнесени няма и 1000 лева по застраховки, цената му за участие падна на 30% от стандартната преди въпросната "вечеринка".
Та те така. Може да бъдеш какъвто си искаш ама само в къщи и никой не те гледа.
И не парадираш и рекламираш колко си ... :-D
:partyman:
P.S. Между другото римейка на филма се очертава да бъде също толкова забавен като оригинала от 1973-та.
Изрових си го и съм го приготвил за гледане довечера.
Киррил - специалист
hidrazin - напълно си прав.
Ако се мисля за извънземно, ме вкарват в лудницата, но ако се мисля, че съм жена - ми се радват и прославят по телевизията. Това може да стане само в либералната ЕС. В никоя страна извън ЕС това не е допустимо. За това не е чудно, че мнозинството от българите не подкрепят и не искат да са в ЕС, колкото и да не го признават власт имащите. Още няколко подобни фестивала и ще започнем да го замеряме с камъни.
Не е чудно, че и Дания и още няколко европейски страни не искат да влязат в ЕС. Погледнете Дания какъв растеж има - по- висок от средният за ЕС и тя не е член на ЕС. Защо така? Да не задълбавам, че ще ме обвините в политиканство, но съдържанието на подобни фестивали е също израз на политиката на държавите които ги организират, с това те показват на младото поколение какви трябва да са ценностите в живота им . В песента си The Code Немо разкрива какво е да осъзнаеш, че си небинарен - да не се определяш нито като мъж, нито като жена - това е посланието към младото поколение.



Исках да сложа снимка на Кончита Вурст, (мъж ли е, жена ли е :? ) но се отказах, да не ви стресирам рано сутрин.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Ако беше истина, нямаше да е толкова смешно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: