• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
ESPACE - майстор
пон май 13, 2024 10:23 amКиррил написа:
За това не е чудно, че мнозинството от българите не подкрепят и не искат да са в ЕС,
"Ние сме един малък, но за сметка на това изключително прост народ"

От себе си бих добавил - и с изключително къса памет.
пон май 13, 2024 10:23 amКиррил написа:
... съдържанието на подобни фестивали е също израз на политиката на държавите които ги организират, с това те показват на младото поколение какви трябва да са ценностите в живота им . В песента си The Code Немо разкрива какво е да осъзнаеш, че си небинарен - да не се определяш нито като мъж, нито като жена - това е посланието към младото поколение....
Не съм толкова умен, за да прозра каква е крайната цел, но не съм и толкова глупав, че да не си дам сметка за целенасочената политика на европата през последните няколко десетки години.
Смесени бракове, либерализация на наркотиците, гей паради......Всъщност на парад се парадира или греша?!
Абсолютен морален упадък, липса на ценностна система, като в същото време се централизира власт.
От тук Правото на самоопределяне остава да съществува само като понятие.
Като какъв ще се самоопредели един джендър?! Евентуално като гражданин на света, тоест- никак.
Прост народ = готин "народ"
Някога всички ходехме на училище. Всички можеха да четат и пишат, най малко.
Сега, във времена на Демокрация, тече "интеграция" на малцинствата, с абсолютно съмнителен успех.
Защо се стигна до тук? Само това да е!
aleksnp - специалист
Всичко това е добре планирано. Колкото по-прости са хората, по-лесно се управляват....не надигат глава.
Avas_co - майстор
нед май 12, 2024 1:57 pmКиррил написа:
Очарован съм от евровизията последните години. Тя е образец на морални и естетически ценности, които всички българи трябва да възприемем.
Да се наложи като официален дрескод в министерският съвет.


436314605_989669982516795_5336774178358645178_n.jpg



За просперитет на европейските ценности - радост за душата на евроатлантиците .


3.jpg


Тоя жена ли е или хемофродит? Само питам за един приятел.

4.jpg
Много се втилясвате на сценичното поведение на някакви артисти.
Тия първите са определено гнусни, бахти клошарите противни.
Ама бая е смешно, как се възмущават разни хора, които вероятно са друсали кючеци на азис.
Ей го Елтън Джон:
Изображение
Което не му пречи да е велик и легенда, не е само той.
Дайте го по-спокойно.
Една снимка, с няколко леко размазани физиономии, ми подсказва, че по скоро "крадеца вика- дръШте крадеца".
Не съм си давал сметка колко ми липсва посредстlеният му, но категоричен изказ.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на вт май 14, 2024 12:17 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
На тазгодишния финал на Евровизия в залата са били допускани зрители само със знамена на участващи на финала държави и на ЛБГТИ+ общността (дъгата). Изобщо няма дискриминация и абсолютно никаква политика.
Един велик производител навремето е казал: "Можете да поръчате Вашия нов автомобил в любимия си цвят, стига той да е черен"...
Киррил - специалист
вт май 14, 2024 7:46 amChefo77 написа:
На тазгодишния финал на Евровизия в залата са били допускани зрители само със знамена на участващи на финала държави и на ЛБГТИ+ общността (дъгата). Изобщо няма дискриминация и абсолютно никаква политика.
Един велик производител навремето е казал: "Можете да поръчате Вашия нов автомобил в любимия си цвят, стига той да е черен"...
Не съм го знаел. :?
Всичко се повтаря......
hidrazin - майстор
пон май 13, 2024 9:27 amhidrazin написа:
Между другото римейка на филма се очертава да бъде също толкова забавен като оригинала от 1973-та.
Изрових си го и съм го приготвил за гледане довечера.
Да дам отчет - голям смях падна. Е, не е толкова уникален като оригинала де.
И няма как. Все пак ги делят 50-тина години.
Който си спомня Шурик и връщането в миналото по времето на Иван Грозни, ще го изгледа с удоволствие. :)
Не съм го теглил. Глегах го онлайн (има и субтитри) от ЦЪЪЪК.
Да подчертая (пък и ме познавате) линка не е реклама...
Приятно гледане!
:partyman:
P.S. Направих си труда да намеря две еднакви сцени и да се види разликата. :-D
От римейка:
Прикачен файл:
Римейк.jpg

От оригиналът:

Прикачен файл:
Оригиналът.jpg
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Ако беше истина, нямаше да е толкова смешно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: